Povezane vesti

Kabić naredne četiri godine na Marakani: Čast i privilegija je biti u Zvezdi (video)

Kabić naredne četiri godine na Marakani: Čast i privilegija je biti u Zvezdi (video)

Sportski žurnal 23.07.2023
Mladom krilnom napadaču je dobrodošlicu u klub poželeo sportski direktor Mitar Mrkela. Doskorašnji fudbaler Vojvodine Uroš Kabić je novi član Crvene zvezde, saopštio je danas klub sa stadiona "Rajko Mitić" na zvaničnom sajtu. Kabić (19) je sa… »
FK CRVENA ZVEZDA PREDSTAVIO NOVO POJAČANjE Uroš Kabić na četiri godine EVO KO JOŠ STIŽE

FK CRVENA ZVEZDA PREDSTAVIO NOVO POJAČANjE Uroš Kabić na četiri godine EVO KO JOŠ STIŽE

Dnevnik 23.07.2023
Jedan od najtalentovanijih srpskih fudbalera, krilni napadač Uroš Kabić (19) pojačao je Crvenu zvezdu i potpisao četvorogodišnji ugovor sa Beograđanima, te se stavio na raspolaganje šefu stručnog štaba Baraku Baharu. - Vrlo sam uzbuđen što… »
Prelazak iz Vojvodine u Zvezdu – do ove sezone nezamislivo!

Prelazak iz Vojvodine u Zvezdu – do ove sezone nezamislivo!

Sport klub 23.07.2023
Verovali ili ne, direktnih prelazaka iz Vojvodine u Crvenu zvezdu nije bilo čitavih 15 godina! Doskorašnji fudbaler Vojvodine Uroš Kabić je novi član Crvene zvezde, Ovaj 19-godišnji momak je sa čelnicima šestostrukog uzastopnog šampiona Srbije… »
Talentovani Uroš Kabić novi fudbaler Crvene zvezde

Talentovani Uroš Kabić novi fudbaler Crvene zvezde

Danas 23.07.2023
Doskorašnji fudbaler Vojvodine Uroš Kabić (19), koji deluje ofanzivno u srednjem redu, novi član Crvene zvezde. Potpisao je ugovor sa šestostrukim uzastopnim šampionom Srbije do juna 2027. „Vrlo sam uzbuđen što dolazim u ovako veliki klub kao… »
Uroš Kabić novi fudbaler Crvene zvezde: Ugovor potpisan do 2027. godine

Uroš Kabić novi fudbaler Crvene zvezde: Ugovor potpisan do 2027. godine

Euronews 23.07.2023
Doskorašnji fudbaler Vojvodine Uroš Kabić je novi član Crvene zvezde, saopštio je danas klub sa stadiona "Rajko Mitić" na zvaničnom sajtu. Kabić (19) je sa čelnicima šestostrukog uzastopnog šampiona Srbije potpisao ugovor do juna 2027. godine… »
Najveći srpski biser u crvenoj zvezdi: "Šta su mi nudili? To je za nas!"

Najveći srpski biser u crvenoj zvezdi: "Šta su mi nudili? To je za nas!"

Mondo 23.07.2023
Mladi fudbaler potpisao za Zvezdu. Mladi fudbaler potpisao za Zvezdu. Crvena zvezda je završila još jedan potpis - u redove šampiona stigao je najtalentovaniji ofanzivac Vojvodine, Uroš Kabić (19). U društvu Mitra Mrkele, novi igrač crveno-belih… »
Kabić zvanično potpisao za Crvenu zvezdu

Kabić zvanično potpisao za Crvenu zvezdu

Sport klub 23.07.2023
Doskorašnji fudbaler Vojvodine Uroš Kabić je novi član Crvene zvezde, saopštio je danas klub sa stadiona "Rajko Mitić". Kabić (19) je sa čelnicima šestostrukog uzastopnog šampiona Srbije potpisao ugovor do juna 2027. godine. „Vrlo sam uzbuđen… »
"Moja budućnost je na Marakani!" Napadač Uroš Kabić najnovije pojačanje FK Crvena zvezda za Ligu šampiona

"Moja budućnost je na Marakani!" Napadač Uroš Kabić najnovije pojačanje FK Crvena zvezda za Ligu šampiona

Večernje novosti 23.07.2023
NISKA Zvezdinih bisera u prvom timu produžila se dolaskom još jednog supertalenta. Svestrani napadač Uroš Kabić (19) nije hteo da iz Vojvodine krene u Italiju već je odlučio da svoju budućnost gradi na "Marakani" - sa našim najtrofejnijim klubom… »
ZVANIČNO - Kabić je Zvezdin na duže staze: ''Ovo je čast i privilegija!''

ZVANIČNO - Kabić je Zvezdin na duže staze: ''Ovo je čast i privilegija!''

Sportske.net 23.07.2023
Iako je iz Vojvodine pre samo nekoliko dana isticano kako je mladi krilni napadač Uroš Kabić blizu odlaska u inostranstvo, ipak se dogodilo ono što se i očekivalo - Crvena zvezda je novi Kabićev klub, a to je danas i ozvaničeno. Kabić je potpisao… »
Zvezda ne staje! Crveno-beli doveli još jedno pojačanje za Ligu šampiona, sve su moćniji pred novu sezonu (video)

Zvezda ne staje! Crveno-beli doveli još jedno pojačanje za Ligu šampiona, sve su moćniji pred novu sezonu (video)

Večernje novosti 23.07.2023
CRVENA zvezda ne staje - šampion Srbije u fudbalu doveo je još jedno pojačanje. Foto: Novosti arhiva/M. V. Crveno-beli dres zadužio je talentovani fudbaler Uroš Kabić, o čemu su sa Marakane javnost najpre obavestili putem društvenih mreža… »
Kabić Zvezdin

Kabić Zvezdin

Sportski žurnal 23.07.2023
Biser Vojvodine danas će potpisati ugovor sa šampionom Srbije. Crvena zvezda je dovela Uroša Kabića. Sve je dogovoreno, pa će jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji danas potpisati ugovor. Saradnja će, najverovatnije, biti sklopljena na četiri… »
Radna nedelja na "Marakani" - Zvezda danas promoviše novog igrača!

Radna nedelja na "Marakani" - Zvezda danas promoviše novog igrača!

Sportske.net 23.07.2023
Nikakve dileme više nema, Crvena zvezda će od danas biti jača za jednog od najtalentovanijih mladih igrača u Srbiji Uroša Kabića. Šampion Srbije zakazao je promociju krilnog fudbalera Vojvodine za nedelju od 16 časova, a momak rođen 2004 godine… »

Vesti dana »