Povezane vesti

"Ljut je što nismo imali aferu": Glumac Pavle Mensur optužio voditeljku za uhođenje, a ona tvrdi: "On je pasivno agresivni…

"Ljut je što nismo imali aferu": Glumac Pavle Mensur optužio voditeljku za uhođenje, a ona tvrdi: "On je pasivno agresivni…

Blic 24.07.2023
Mladi glumac Pavle Mensur, sin glumačkog para Srne Lango i Irfana Mensura, na društvenim mrežama optužio je voditeljku Jelenu Nikolić, poznatiju kao Kontrakulturna za navodno "uhođenje", a ona se sada na svom Instagram profilu oglasila tim povodom… »
"Ti me toliko radiš": Nakon što je javno zaratio sa voditeljkom, Pavle Mensur podelio njenu poruku: "svaki put plačem"…

"Ti me toliko radiš": Nakon što je javno zaratio sa voditeljkom, Pavle Mensur podelio njenu poruku: "svaki put plačem"…

Blic 24.07.2023
Perspektivni glumac Pavle Mensur, sin glumačkog para Srne Lango i Irfana Mensura, oglasio se juče na društvenim mrežama povodom voditeljke Jelene Nikolić, poznatije po pseudonimu Kontrakulturna, pa izneo niz optužbi u vezi nje. Pavle Mensur je… »
"Proganjala si me, imaš dijagnozu": Pavle Mensur se javno obratio voditeljki: "svaka mera je pređena, sve ću objaviti", ona…

"Proganjala si me, imaš dijagnozu": Pavle Mensur se javno obratio voditeljki: "svaka mera je pređena, sve ću objaviti", ona…

Blic 23.07.2023
Glumac Pavle Mensur, sin glumačkog para Srne Lango i Irfana Mensura, oglasio se na društvenim mrežama povodom voditeljke Jelene Nikolić, poznatije po pseudonimu Kontrakulturna. - Dotična dama, poznatija kao Kontrakulturna (i dalje joj, zaista, ne… »

Vesti dana »