Povezane vesti

Ambasador Gori: Italija zainteresovana za saradnju sa Kragujevcom i u oblasti tehnologije, pogotovo razvoj ROBOTIKE

Ambasador Gori: Italija zainteresovana za saradnju sa Kragujevcom i u oblasti tehnologije, pogotovo razvoj ROBOTIKE

InfoKG 24.07.2023
Italija je zainteresovana za saradnju sa Kragujevcom u oblasti tehnologije, pogotovo u razvoj robotike. To je prilikom posete Kragujevcu izjavio ambasador Republike Italije u Beogradu, Luka Gori. Najavio je i da je u planu sledeće godine organizacija… »
Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Kragujevačke 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Srbiji Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. – Drago mi je što se danas nalazim u… »
Nikola Dašić: Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Nikola Dašić: Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Glas Šumadije 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Beogradu, Nj.E. Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. Drago mi je što se danas nalazim u… »
Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

iKragujevac 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Beogradu, NJ.E. Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. Drago mi je što se danas nalazim u… »
Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Infozija 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Beogradu, NJ. E. Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dačićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. “Drago mi je što se danas nalazimo u… »
Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

U centar 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Beogradu, Nj.E. Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. Drago mi je što se danas nalazim u… »
Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Italija zainteresovana za saradnju u oblasti tehnologije

Kragujevac Press 24.07.2023
Ambasador Republike Italije u Beogradu, Nj.E. Luka Gori posetio je danas Kragujevac gde je sa gradonačelnikom Nikolom Dašićem i njegovim saradnicima razgovarao o budućoj saradnji, posebno u oblasti tehnologije. Drago mi je što se danas nalazim u… »

Vesti dana »