Povezane vesti

Pešić: Jokić istrošen mentalno i fizički

Pešić: Jokić istrošen mentalno i fizički

Politika 24.07.2023
Srpski košarkaši Nikola Jokić, Vasilije Micić i Nikola Kalinić definitivno neće igrati na Svetskom prvenstvu, otkrio je danas selektor Svetislav Pešić. „Sa Jokićem je obavljeno nekoliko razgovora. On se i fizički i mentalno istrošio i… »
Pešić potvrdio: Bez Jokića i Micića na Mundobasketu

Pešić potvrdio: Bez Jokića i Micića na Mundobasketu

Radio 021 24.07.2023
Nikola Jokić neće igrati na Svetskom prvenstvu, potvrdio je selektor košarkaške reperzentacije Srbije Svetislav Pešić. Srbija neće moći da računa i na Vasilija Micića, dok je nastup Stefana Jovića i Alekseja Pokuševskog pod znakom pitanja. Na… »
Nikola Jokić neće igrati za Srbiju na Svjetskom prvenstvu

Nikola Jokić neće igrati za Srbiju na Svjetskom prvenstvu

Al Jazeera 24.07.2023
Nikola Jokić nije na spisku igrača koji će predstavljati Srbiju na Svjetskom prvenstvu, koje se igra u augustu i septembru. Najkorisniji igrač NBA finala, koji je Nuggetse predvodio do prve titule prvaka, odlučio je da neće igrati za Srbiju na… »
Milutinov za SK: Treba da stanemo uz Nikolu i podržimo ga

Milutinov za SK: Treba da stanemo uz Nikolu i podržimo ga

Sport klub 24.07.2023
Centar reprezentacije Srbije Nikola Milutinov rekao je za Sport Klub da je spreman za teške pripreme za Svetsko prvenstvo u Japanu, Indoneziji i Filipinima. Milutinov je istakao da se dobro odmorio otkako se sezona završila i istakao da ambicije treba… »
Nedović za SK: Treba razmišljati o medalji

Nedović za SK: Treba razmišljati o medalji

Sport klub 24.07.2023
Srpski košarkaš Nemanja Nedović rekao je za Sport Klub pred početak priprema za Mundobasket da će biti potrebno vreme da se napravi dobra atmosfera. Nedović je istakao da iako želi medalju treba ići korak po korak, kao i da želi da ugrabi svaku… »
Pešić o razlozima zbog kojih Jokić neće igrati na Mundobasketu

Pešić o razlozima zbog kojih Jokić neće igrati na Mundobasketu

Danas 24.07.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Svetislav Pešić izjavio je da mu je Nikola Jokić danas saopštio da neće nastupati na predstojećem Mundobasketu. – Što se tiče Jokića obavljeno je nekoliko razgovora, oni su bili najbolji koje sam imao, on… »
Pešić o razlozima zbog kojih Jokić neće igrati na Mundobasketu

Pešić o razlozima zbog kojih Jokić neće igrati na Mundobasketu

Danas 24.07.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Svetislav Pešić izjavio je da mu je Nikola Jokić danas saopštio da neće nastupati na predstojećem Mundobasketu. – Što se tiče Jokića obavljeno je nekoliko razgovora, oni su bili najbolji koje sam imao, on… »
Očekivao sam i ja Jokića u reprezentaciji! Danilović se oglasio o Nikoli i otkazima: "Nadali smo se medalji i sa jačima"

Očekivao sam i ja Jokića u reprezentaciji! Danilović se oglasio o Nikoli i otkazima: "Nadali smo se medalji i sa jačima"

Mondo 24.07.2023
Predrad Danilović istakao je da je i on očekivao da će Jokić, Micić, Kalinić i oni najbolji igrati za Srbiju na Mundobasketu. Predrad Danilović istakao je da je i on očekivao da će Jokić, Micić, Kalinić i oni najbolji igrati za Srbiju na… »
Jokić ne igra za Srbiju: Pešić objasnio zašto as Denvera propušta Mundobasket

Jokić ne igra za Srbiju: Pešić objasnio zašto as Denvera propušta Mundobasket

Večernje novosti 24.07.2023
NIKOLA Jokić neće igrati na Svetskom prvenstvo koje se održana u Japanu, Indoneziji i na Filipinima. Selektor Srbije Svetislav Pešić objasnio je zašto se as Denvera nije našao na spisku igrača. FOTO: FIBA.Basketball Razlog je taj što šampion NBA… »
Pešić: Jokićev negativni odgovor je stigao danas!

Pešić: Jokićev negativni odgovor je stigao danas!

Sport klub 24.07.2023
Selektor srpskih košarkaša Svetislav Pešić rekao je da ga je Nikola Jokić tek u ponedeljak obavestio da ne može da računa na njega za Svetsko prvenstvo. U nedelju su se pojavile informacije da Jokić neće igrati na Mundobasketu, a mediji su… »
Pešić saopštio preliminarni spisak igrača za Svetsko prvenstvo

Pešić saopštio preliminarni spisak igrača za Svetsko prvenstvo

Insajder 24.07.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić saopštio je danas u Beogradu preliminarni spisak igrača na koje računa za predstojeće Svetsko prvenstvo. Na spisku selektora su: Aleksa Avramović, Dušan Beslać, Bogdan Bogdanović, Dejan… »

Vesti dana »