Povezane vesti

Dara Bubamara otkrila: Bila sam kočijaš, umela sam da se pobijem bolje od dečaka

Dara Bubamara otkrila: Bila sam kočijaš, umela sam da se pobijem bolje od dečaka

Večernje novosti 25.07.2023
DARA Bubamara je otkrila da je u školi bila sklona zavođenju reda i discipline na starinski način, odnosno batinama. Foto: Novosti Pod njenom šakom su se našli i dečaci i devojčice koje nije gotivila, a jednom prilikom je čak organizovala… »
Dara Bubamara bila pravi harambaša: Napravila sam devojci sačekušu i unakazila je, umela sam bolje da se pobijem od dečaka

Dara Bubamara bila pravi harambaša: Napravila sam devojci sačekušu i unakazila je, umela sam bolje da se pobijem od dečaka

Vesti online 25.07.2023
Dara Bubamara kaže za sebe da je tokom školskih dana bila veoma nestašna, te da se ponašala kao dečak. Kako je navela, šamarala je dečake i devojčice koje joj nisu bile simpatične, te i da je vršnjakinju premlatila kad joj je napravila… »
„Napravila sam joj sačekušu i unakazila je“: Dara Bubamara otkrila kako je prebila devojku – ni krivu ni dužnu

„Napravila sam joj sačekušu i unakazila je“: Dara Bubamara otkrila kako je prebila devojku – ni krivu ni dužnu

Nova 25.07.2023
U detinjstvu je bila veoma nemirna, a kasnije je zbog svoje neumoljive energije dobila nadimak Bubamara. Dara Bubamara nedavno je priznala da je u detinjstvu umela da bude vrlo gruba, te da se često tukla sa dečacima i devojčicama koji joj nisu bili… »
"Napravila sam joj sačekušu i unakazila je": Dara Bubamara otkrila šok detalje iz prošlosti: "Nisam ponosna na to"

"Napravila sam joj sačekušu i unakazila je": Dara Bubamara otkrila šok detalje iz prošlosti: "Nisam ponosna na to"

Blic 25.07.2023
Pevačica Dara Bubamara iznela je šok detalje iz prošlosti, te priznala da je u školi bila nemirna i da je imala običaj da se potuče sa drugarima, na šta danas nije ponosna. - Nisam ponosna na to, ali sećam se kako sam, kao mala, bila kočijaš… »
Dara Bubamara prebila devojku pa priznaje da je nakon toga nije grizla savest!

Dara Bubamara prebila devojku pa priznaje da je nakon toga nije grizla savest!

Svet plus 25.07.2023
Pevačica bi se danas izvinilia ali je nikada posle toga nije srela... Dara Bubamara napravila sačekušu i prebila devojku pa priznaje da je nakon toga nije grizla savest! Ona te batine verovatno pamti i danas, smatra pevačica koja bi se danas izvinila… »
Tukla se i šamarala! Dara priznala sve o prošlosti: Napravila sam joj sačekušu i unakazila je, sigurno pamti batine!

Tukla se i šamarala! Dara priznala sve o prošlosti: Napravila sam joj sačekušu i unakazila je, sigurno pamti batine!

Mondo 25.07.2023
Dara Bubamara priznala je da je kao mala bila jako nestašna, kao i da je jednu devojčicu prebila tako da veruje da još pamti batine. Dara Bubamara priznala je da je kao mala bila jako nestašna, kao i da je jednu devojčicu prebila tako da veruje da… »

Vesti dana »