Povezane vesti
Snažan rast prodaje u svim područjima i na svim tržištima
Nedeljnik 25.07.2023
Atlantic Grupa je u prvih šest meseci 2023. godine zabeležila prihod od prodaje u iznosu od 459,7 miliona evra, što u odnosu na isti period prošle godine predstavlja rast od 15,8 odsto. Dobit pre kamata, poreza i amortizacije (EBITDA) ostala je na nivou… »
Atlantic Grupa: Dobar rast prodaje uz blagi pad profitabilnosti
Bloomberg Adria 25.07.2023
U prvih šest meseci ove godine Atlantic Grupa je ostvarila solidan rast prodaje na godišnjem nivou od 15,8 odsto, ali neto dobit je manja za 5,5 odsto zbog cena sirovina, logističkih usluga i energenata. "U prvom polugodištu 2023. godine Atlantic Grupa… »
U prvoj polovini godine Atlantic Grupa prihodovala 459,7 miliona evra
Biznis.rs 25.07.2023
Rastu sva poslovna i distributivna područja. Atlantic Grupa je u prvih šest meseci 2023. godine zabeležila prihod od prodaje u iznosu od 459,7 miliona evra, što u odnosu na isti period prošle godine predstavlja rast od 15,8 odsto. Dobit pre kamata… »
Vesti dana »
Miloš Milosavljević i Anja Ilić nosiće zastavu Srbije na otvaranju ZOI 2026
NIN pre 1 satjoš 26 povezanih
Novosadski inspektori zaplenili 80 kilograma marihuane u Beogradu
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane






