Povezane vesti

Aldo Kalulu novi fudbaler Partizana

Aldo Kalulu novi fudbaler Partizana

Dnevnik 25.07.2023
BEOGRAD: Reprezentativac Demokratske Republike Kongo Aldo Kalulu zvanično je novi fudbaler Partizana, objavio je klub na društvenim mrežama. Kalulu je prošlu sezonu proveo u francuskom Sošou, dok je sa "crno-belima" potpisao ugovor na tri godine. Do… »
Kalulu: Timski sam igrač, evropska takmičenja su velika motivacija

Kalulu: Timski sam igrač, evropska takmičenja su velika motivacija

Sportski žurnal 25.07.2023
Nisam znao mnogo o srpskom fudbalu, imao sam neke prijatelje koji su ranije igrali u Beogradu, u Partizanu i Crvenoj zvezdi, znam za rivalstvo između klubova, ali ovde sam da učim o tome i da sve doživim svojim očima. Novi fudbaler Partizana Aldo… »
Ne može da dočeka "grobare": Kalulu, najnovije pojačanje FK Partizan: Gledao sam snimke, jedva čekam da ono osetim na…

Ne može da dočeka "grobare": Kalulu, najnovije pojačanje FK Partizan: Gledao sam snimke, jedva čekam da ono osetim na…

Večernje novosti 25.07.2023
SEDMA "lasta" pristigla ovog leta u Humskoj je Aldo Kalulu! Partizan je objavio da je u klub stigla nova akvizicija, koja bi trebalo da podmaže točkove "parnog valjka" i pospeši napadačku produkciju. Francuski ofanzivac, koji je prošlu seoznu proveo… »
Partizan doveo novog sumu! Brat mu igra u Milanu, a o crno-belima je već sve naučio: Ko je Aldo Kalulu?

Partizan doveo novog sumu! Brat mu igra u Milanu, a o crno-belima je već sve naučio: Ko je Aldo Kalulu?

Mondo 25.07.2023
Partizan je potpisao trogodišnji ugovor sa Aldom Kaluluom. Partizan je potpisao trogodišnji ugovor sa Aldom Kaluluom. Partizan je doveo i sedmo pojačanje ovog leta pošto je posle golmana Aleksandra Jovanovića, levog beka Nikole Antića, defanzivnih… »
Kalulu sedmo pojačanje Partizana

Kalulu sedmo pojačanje Partizana

Sport klub 25.07.2023
Krilni napadač – Aldo Kalulu (27), sedmo je pojačanje u redovima crno-belih za sezonu 2023/24. Kalulu je u sezoni 2021/22 nastupao za francuski Sošo, gde je odigrao 38 utakmica i postigao 6 golova uz 3 asistencije. Igrao je na sve tri pozicije u… »
U Humskoj presrećni - Stiglo SEDMO pojačanje, evo ko menja Rikarda!

U Humskoj presrećni - Stiglo SEDMO pojačanje, evo ko menja Rikarda!

Sportske.net 25.07.2023
Partizan je konačno doveo stranog napadača kojeg je tražio čitavo leto. U pitanju je Aldo Kalulu, napadač iz Konga, 27-godišnji fudbaler. On će biti sedmo pojačanje kluba, pošto su prethodno stigli Aleksandar Jovanović, Nikola Antić, Aleksandar… »

Vesti dana »