Povezane vesti

"Rekao je da me voli i prekinuo vezu" Pevačica prvi put o iznenadnoj smrti supruga - otkrila detalje: Slomljena sam!

"Rekao je da me voli i prekinuo vezu" Pevačica prvi put o iznenadnoj smrti supruga - otkrila detalje: Slomljena sam!

Mondo 25.07.2023
Pevačica Nataša Maza se prvi put oglasila za medije i otkrila detalje smrti svog supruga. Pevačica Nataša Maza se prvi put oglasila za medije i otkrila detalje smrti svog supruga. Suprug bivše rijaliti učesnice i pevačiceNataše Maze, Esad… »
„Očajna sam, planirali smo decu“: Prva izjava naše transrodne pevačice za Nova.rs nakon tragičnog gubitka supruga

„Očajna sam, planirali smo decu“: Prva izjava naše transrodne pevačice za Nova.rs nakon tragičnog gubitka supruga

Nova 25.07.2023
Nataša Maza za Nova.rs otkriva istinu o smrti svog supruga. Muž pevačice Nataše Maze, Esad Maksimović, preminuo je 2. jula ove godine, a sahrana je bila 7. jula na Bežanijskom groblju. Par je 12 godina bio u braku, a živeli su u Beogradu. Pevačica… »
Preminuo suprug naše pevačice! Neutešna Nataša se oglasila: Nikada se neće završiti! Ljubavi moja, životiću moj...

Preminuo suprug naše pevačice! Neutešna Nataša se oglasila: Nikada se neće završiti! Ljubavi moja, životiću moj...

Mondo 25.07.2023
Suprug bivše rijaliti učesnice i pevačice Nataše Maze, Esad Maksimović (39), preminuo je 2. jula. Suprug bivše rijaliti učesnice i pevačice Nataše Maze, Esad Maksimović (39), preminuo je 2. jula. Nataša Maza koja je sve zabrinula kada je rekla… »
Muž naše pevačice tragično preminuo

Muž naše pevačice tragično preminuo

Nova 25.07.2023
Pevačica Nataša Maza potvrdila je za Nova.rs da je doživela strašnu tragediju - njen suprug je skočio sa trećeg sprata zgrade. Suprug bivše rijaliti učesnici i transrodne pevačice Nataše Maze, Esad Maksimović (39), preminuo je 2. jula… »

Vesti dana »