Povezane vesti

Pevačevu vilu zovu najluksuznijom u herceg novom! Zavirite u dom Miloša Bojanića - u renoviranje uložio besnu sumu!

Pevačevu vilu zovu najluksuznijom u herceg novom! Zavirite u dom Miloša Bojanića - u renoviranje uložio besnu sumu!

Mondo 25.07.2023
Ovako izgleda luksuzna vila Miloša Bojanića u Crnoj Gori. Ovako izgleda luksuzna vila Miloša Bojanića u Crnoj Gori. Miloš Bojanić (71) odlučio je da svoju vilu u Crnoj Gori renovira i od nje napravi apartmane za izdavanje, kako bi posle svoje smrti… »
Miloš Bojanić želi da pobegne od svih: Prodaje vilu, a evo gde će da provede ostatak života

Miloš Bojanić želi da pobegne od svih: Prodaje vilu, a evo gde će da provede ostatak života

Večernje novosti 25.07.2023
PEVAČ Miloš Bojanić odlučio je da proda svoju famoznu vilu u Baošićima. Kako je otkrio, ne želi više da bude pored mora, već na moru i da tu provede ostatak života. Foto: V. Danilov - Plan mi je da prodam ovu kuću i onu gore, milion i po i dva… »
Ovako izgleda vila Miloša Bojanića koju prodaje u Baošićima za milion i po evra: Sve je u staklu i kamenu, a smeštena je…

Ovako izgleda vila Miloša Bojanića koju prodaje u Baošićima za milion i po evra: Sve je u staklu i kamenu, a smeštena je…

Blic 25.07.2023
Pevač Miloš Bojanić rešio je da proda vilu u Crnoj Gori, koju je nedavno renovirao i uložio 200.000 evra. On je ispričao da nekretninu u Baošićima, koja je smeštena tik uz šetalište i plažu prodaje za milion i po evra. - Plan mi je da prodam… »
Miloš Bojanić prodaje vilu u Crnoj Gori za milion i po evra: Pevač doneo odluku: "Neću više nikog da vidim"

Miloš Bojanić prodaje vilu u Crnoj Gori za milion i po evra: Pevač doneo odluku: "Neću više nikog da vidim"

Blic 25.07.2023
Pevač Miloš Bojanić leto provodi u svojoj vili u Baošićima u Crnoj Gori, ali je sada otkrio da planira da proda ovu nekretninu. - Plan mi je da prodam ovu kuću i onu gore, milion i po i dva su procenili. Ja kažem ako je to između milion i po i… »

Vesti dana »