Povezane vesti
Tramp i Desantis dobili jakog rivala: Neočekivani uspon biotehnološkog preduzetnika koji sebe naziva "antivok krstašem"
Euronews 25.07.2023
Kampanja na izborima unutar američke Republikanske partije dobija novu dimenziju, i prilično neočekivan poredak. Nove ankete su pokazale da guverner Floride Ron Desantis nije više jedini protivnik Donalda Trampa. Njega je sustigao malo poznati… »
Desantis više nije glavni Trampov rival u Republikanskoj stranci, evo ko ga je sustigao
Blic 25.07.2023
Guverner Floride Ron Desantis više nije glavni protivnik Donalda Trampa na izborima unutar Republikanske partije za kandidata za predsednika SAD, pokazuju nove ankete. Desantisa je sustigao biotehnološki preduzetnik Vivek Ramasvami, s obzirom da obojica… »
Ron Desantis doživeo saobraćajnu nesreću
Euronews 25.07.2023
Republikanski predsednički kandidat i guverner Floride Ron Desantis doživeo je danas saobraćajnu nesreću u Tenesiju, saopšteno je iz njegovog tima. "Guverner je jutro doživeo saobraćajnu nesreću dok je putovao na događaj u Čatanugi u Tenesiju", rekao… »
Vesti dana »

Protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Policija potisnula okupljene dalje od ulaza, najavljena okupljanja u znak podrške studentima (foto)
Blic pre 1 satjoš 30 povezanih

Za večeras najavljeni skupovi pristalica SNS-a u 50 gradova
Moj Novi Sad pre 40 minutajoš 29 povezanih

10 evropskih zemalja sprema vojsku za Ukrajinu? Pojavili se šok detalji, Tramp otkrio šta planira iz vazduha
Mondo pre 25 minutajoš 54 povezane

RHMZ: Upozorenje na visoke temperature u četvrtak, vremenske nepogode u petak
RTV pre 41 minutajoš 22 povezane