Povezane vesti

Dino, hvala ti! Merlin se sam javio Partizanu

Dino, hvala ti! Merlin se sam javio Partizanu

Mondo 25.07.2023
Pevač napravio veliki ustupak crno-belima. Pevač napravio veliki ustupak crno-belima Problemi su rešeni, Partizan će igrati Evroligu 17. novembra! Crno-beli su po izlasku kalendara takmičenja u novoj sezoni saznali da imaju problem oko odigravanja… »
Dino Merlin odložio koncert zbog Partizana

Dino Merlin odložio koncert zbog Partizana

Nova 25.07.2023
Konačno je doneta odluka. Utakmica devetog kola Evrolige između Partizana i Albe održaće se u beogradskoj Areni u nepromenjenom terminu, 17. novembra, pošto je pevač Dino Merlin odložio svoj koncert koji je bio zakazan za isti datum, pomerio na 18… »
Partizan i Dino Merlin: Termin promenjen, kompromis pronađen

Partizan i Dino Merlin: Termin promenjen, kompromis pronađen

Sport klub 25.07.2023
Košarkaši beogradskog Partizana zahvalili su se muzičaru Dinu Merlinu budući da je prihvatio odlaganje svog koncerta u "Štark areni" i tako omogućio crno-belima da u nepromenjenom terminu u novembru ugoste Berlinsku Albu. Sve utakmice Evrolige u… »
Partizan sa Albom, ipak, igra u Areni - Dino Merlin „odigrao“ za crno-bele

Partizan sa Albom, ipak, igra u Areni - Dino Merlin „odigrao“ za crno-bele

Sportski žurnal 25.07.2023
Saznavši za situaciju, svestan da je Arena dom u kojem Partizan igra svoje utakmice na domaćem terenu, sam Edin Dervišhalidović (Dino Merlin) je bez oklevanja predložio pomeranje termina svog koncerta. Uprkos tome što je koncert Dina Merlina… »
Navijači zadovoljni, Partizan pronašao rešenje: "Hvala Dinu Merlinu!"

Navijači zadovoljni, Partizan pronašao rešenje: "Hvala Dinu Merlinu!"

Sportske.net 25.07.2023
Partizan će i definitivno u 9. kolu Evrolige dočekati Albu u nepromenjenom terminu, 17. novembra u Beogradskoj areni. To je potvrdio šampion AdmiralBet ABA lige pritom zahvaljujući se pevaču Edinu Dervišhalidoviću, poznatijem kao Dino Merlin, na… »

Vesti dana »