Повезане вести
„То је кућа Вељиних месара“: Хрватски водитељ неонациста певао о клању Срба и славио усташе
Нова 25.07.2023
Велимир Бујанец, неонациста који је осуђен јер је плаћао проститутку кокаином, на снимку објављеном на Фејсбуку, за који се не зна када је настао, пева усташке песме о клању Срба, пише данас хрватски портал Индекс. „Ој усташе… »
"То је кућа вељиних месара": Шокантан снимак: Водитељ неонациста пева о клању Срба и слави усташе (видео)
Блиц 25.07.2023
Велимир Бујанец, неонациста осуђен јер је плаћао проститутку кокаином, на снимку који се појавио пева усташке песме. Снимак је, по свему судећи, као пренос уживо на Фејсбуку објавио мушкарац који је те вечери био с Бујанцем у… »
Вести дана »

"Увек уз нашу земљу": Вучић угостио Бин Заједа: Посебно сам захвалан што ће бити гост на војној паради
Блиц пре 2 сатајош 2 повезане

И црногорска војска сутра на војној паради у Београду: Огласило се Министарство одбране Црне Горе, ево ко ће их представљати
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана

Прекршио правило! Амерички окружни судија одбацио Трампову тужбу против "Њујорк тајмса" због клевете
Блиц пре 6 сатијош 1 повезана