Povezane vesti

Suzani je zbog udara groma „stradao“ frižider koji je pod garancijom: Posle odgovora servisera naučila je lekciju koju…

Suzani je zbog udara groma „stradao“ frižider koji je pod garancijom: Posle odgovora servisera naučila je lekciju koju…

Nova 25.07.2023
Jaka i razorna superćelijska oluja koja je pre nekoliko dana pogodila Srbiju, a po najavama meteorologa, ponovo je pred našim vratima, ostavila je za sobom veliku materijalnu štetu. Tokom nevremena, građanima su uglavnom stradali automobili, krovovi… »
„Mislila sam da neću preživeti, po celom telu imam modrice i kopče na glavi“: Naježićete se od Ivanine ispovesti, grad…

„Mislila sam da neću preživeti, po celom telu imam modrice i kopče na glavi“: Naježićete se od Ivanine ispovesti, grad…

Nova 25.07.2023
Jaka i razorna superćelijska oluja koja je pre nekoliko dana, u više navrata, pogodila Srbiju, ostavila je potpuni haos za sobom. Skoro svi gradovi osetili su posledice ovog nevremena, a Kraljevo je, možda, pretrpelo najveću štetu s obzirom na to da… »
Da li važi garancija za uređaje koji se pokvare zbog groma? Stručnjaci poručuju: Dejstvo više sile - Ovo je veoma važno

Da li važi garancija za uređaje koji se pokvare zbog groma? Stručnjaci poručuju: Dejstvo više sile - Ovo je veoma važno

Mondo 25.07.2023
Brojni uređaji su se pokvarili tokom nevremena pa se postavlja pitanje da li mogu da se reklamiraju. Brojni uređaji su se pokvarili tokom nevremena pa se postavlja pitanje da li mogu da se reklamiraju. Tokom nevremena koje je pogodilo Srbiju u više… »

Vesti dana »