Povezane vesti

Aleksandar Vučić: Za mene je reč roditelja svetinja

Aleksandar Vučić: Za mene je reč roditelja svetinja

Dnevnik 26.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarao je na pitanja novinara nakon održavanja vojne vežbe na Pasuljanskim livadama. Predsednik je odgovorio i na pitanje o Mariniki Tepić i tvrdnjama njenih saboraca da vlast sprečava rad Anketnog odbora u… »
Zbog bola roditelja stopiran Anketni odbor, a tabloidi se ne zaustavljaju…

Zbog bola roditelja stopiran Anketni odbor, a tabloidi se ne zaustavljaju…

N1 Info 26.07.2023
Urednik lista "Nova" Ranko Pivljanin ocenio je da je vlast izašla u susret zahtevima advokata roditelja žrtava u OŠ "Vladislav Ribnikar" da se stopira rad Anketnog odbora, oformljenog da se utvrde činjenice i okolnosti koje su dovele do dva masakra u… »
Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Pravda 26.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče da se nije mešao u temu Anketnog odbora za utvrđivanje okolnosti o dva masovna ubistva s početka maja i dodao je da je za njega najvažnija reč roditelja ubijene dece iz osnovne škole „Vladislav… »
Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Danas 25.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se nije mešao u temu Anketnog odbora za utvrđivanje okolnosti o dva masovna ubistva s početka maja i dodao je da je za njega najvažnija reč roditelja ubijene dece iz osnovne škole „Vladislav… »

Vesti dana »