Povezane vesti

"Takve kao ti Ne umiru": Oglasio se bivši muž Jovane Jeremić nakon smrti majke, Voja nikad emotivniji: "Stvorila si od mene…

"Takve kao ti Ne umiru": Oglasio se bivši muž Jovane Jeremić nakon smrti majke, Voja nikad emotivniji: "Stvorila si od mene…

Blic 26.07.2023
Zorica Milošević, bivša svekrva voditeljke Jovane Jeremić umrla u 71. godini, a sada se na društvenim mrežama emotivnom porukom oglasio i Zoricin sin Vojislav Milošević. Vojislav je na Instagramu podelio fotografiju sa majkom, a zatim joj se i… »
Umrla SVEKRVA Jovane Jeremić: Voditeljka se oprostila u suzama: "Obično svekrve i snajke ne idu zajedno, a ja sam tebe…

Umrla SVEKRVA Jovane Jeremić: Voditeljka se oprostila u suzama: "Obično svekrve i snajke ne idu zajedno, a ja sam tebe…

Blic 26.07.2023
Voditeljki Jovani Jeremić umrla je svekrva, majka njenog bivšeg supruga Vojisalava Miloševića, sa kojim ima ćerku Leu. Jovana je neretko isticala da joj je svekrva Zorica bila velika podrška i nakon razvoda, te se sad oprostila od nje emotivnim… »
Preminula Svekrva Jovane Jeremić: Voditeljka objavila zajedničku sliku i potresnu poruku - Hvala ti što si bila uz mene

Preminula Svekrva Jovane Jeremić: Voditeljka objavila zajedničku sliku i potresnu poruku - Hvala ti što si bila uz mene

Mondo 26.07.2023
Voditeljka Jovana Jeremić se oglasila nakon što je njena svekrva preminula. Voditeljka Jovana Jeremić se oglasila nakon što je njena svekrva preminula Svekrva voditeljke jutarnjeg programa TV Pink Jovane Jeremić, Zorica Milošević, preminula je… »

Vesti dana »