Повезане вести

Три особе погинуле на пружним прелазима

Три особе погинуле на пружним прелазима

Политика 26.07.2023
У две одвојене саобраћајне несреће на пружним прелазима у нашој земљи, за мање од 12 сати, погинуле су три особе. Локомотива без вагона прексиноћ је око 22.30 часова ударила у десну бочну страну аутомобила „пежо… »
Отац му купио "пежоа" за пунолетство Погинули тинејџери били нераздвојни, заједно отишли и у смрт

Отац му купио "пежоа" за пунолетство Погинули тинејџери били нераздвојни, заједно отишли и у смрт

Дневник 26.07.2023
Вук Г. (18) и А. Б. (15) који су погинули пре две ноћи на пружном прелазу код Врчина када је воз ударио у "пежо" у којем је била и М. Ђ. (17) лакше повређена, према речима комшија, били су нераздвојни, сво троје су се… »
"Нестао је део мене, не знам како ћу без ње": Мајка девојчице која је страдала у Врчину очајна: "На последњи пут ћемо у…

"Нестао је део мене, не знам како ћу без ње": Мајка девојчице која је страдала у Врчину очајна: "На последњи пут ћемо у…

Блиц 26.07.2023
Анђела Б. (15), девојчица која је у ноћи између понедељка и уторка, заједно са својим другом Вуком Г. (18) погинула у тешкој саобраћајној незгоди која се догодила на пружном прелазу у београдском насељу Врчин, кад је на… »
Потресне речи мајке Вука (18), који је страдао са другарицом (15) на пружном прелазу у Врчину

Потресне речи мајке Вука (18), који је страдао са другарицом (15) на пружном прелазу у Врчину

Нова 26.07.2023
"Сине мој, душо моја добра. Луле мој, живу си мајку сахранио", речи су које кидају душу, а написала их је мајка Вука Г. (18), који је страдао заједно са другарицом Анђелом (15), када је на њихов аутомобил налетела локомотива… »
"Луле мој, живу си мајку сахранио": Речи мајке која је остала без сина кидају душу: Вук добио ауто за 18. рођендан, па у…

"Луле мој, живу си мајку сахранио": Речи мајке која је остала без сина кидају душу: Вук добио ауто за 18. рођендан, па у…

Блиц 26.07.2023
- Сине мој, душо моја добра. Луле мој, живу си мајку сахранио - речи су које кидају душу, а написала их је мајка Вука Г. (18), који је страдао заједно са другарицом Анђелом (15), када је на њихов аутомобил налетела… »
Повређена девојчица данас иде кући: Била у колима са настрадалим Вуком и Анђелом када је на њих налетео воз

Повређена девојчица данас иде кући: Била у колима са настрадалим Вуком и Анђелом када је на њих налетео воз

Блиц 26.07.2023
М.Ђ. (17) која се налазила у аутомобилу када су тешкој несрећи настрадали Вук Г. (18) и Анђела Бабић (15) када је на њих налетела локомотива у Врчину, данас ће бити отпуштена на кућно лечење, сазнаје "Блиц". Како је… »
"Правили су прославу, САД спремају сахрану": Мештани Врчина скрхани после трагичне смрти тинејџера: "Вук је добио ауто од…

"Правили су прославу, САД спремају сахрану": Мештани Врчина скрхани после трагичне смрти тинејџера: "Вук је добио ауто од…

Блиц 25.07.2023
Вук Г. (18) који је страдао заједно са Анђелом Бабић (15), а повређена је и њихова другарица М.Ђ. (17) у тешкој несрећи када је на њих налетела локомотива у Врчину, аутомобил који је возио је добио од свог оца као поклон… »

Вести дана »