Povezane vesti

Simonović: Problem otkazivanja nije samo naš, imamo kvaliteta za dobar rezultat

Simonović: Problem otkazivanja nije samo naš, imamo kvaliteta za dobar rezultat

Dnevnik 26.07.2023
BEOGRAD: Bivši reprezentativac Srbije i košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović izjavio je da reprezentacija i pored otkazivanja nekih igrača ima dovoljno kvaliteta da napravi dobar rezultat, prenosi Sportklub. "Problem otkazivanja nije samo naš… »
(Ne)odgovorna basna o iscrpljenosti bez pouka

(Ne)odgovorna basna o iscrpljenosti bez pouka

Sport klub 26.07.2023
Reče mi jednom jedan čovek, legenda jugoslovenske i srpske košarke, „jutro kada se malo teže budiš“, praveći emotivnu aluziju na trenutak lične zdravstvene krize. A mi kao nacija danima teško dolazimo sebi posle punog koša otkaza za Svetsko… »
Žarko Paspalj: Ne čude me Jokić i Micić... Pitanje je vizije

Žarko Paspalj: Ne čude me Jokić i Micić... Pitanje je vizije

Dnevnik 26.07.2023
Otkazi Nikole Jokića i Vasilija Micića, a nisu jedini, ali su protresli srpsku seniorsku reprezentaciju i javnost toliko da je i predstojeće Svetsko prvenstvo (25. avgust – 10. septembar) pomalo u drugom planu. Barem ovih dana. Kao da je pao u… »
Simonović : "Jokiću je bilo teško posle neuspeha sa Srbijom"

Simonović : "Jokiću je bilo teško posle neuspeha sa Srbijom"

Sportske.net 26.07.2023
Marko Simonović, bivši reprezentativac Srbije, prokomentarisao je fenomen otkazivanja najvećih zvezda u reprezentaciji. Ne samo kod nas, nego se nadovezao i na globalni trend. "Problem otkazivanja nije samo naš, imaju ga i ostale zemlje, videli smo… »
Ovo je razlog zašto Jokić ne igra za Srbiju: Oglasio se bivši saigrač NBA asa i razrešio dilemu

Ovo je razlog zašto Jokić ne igra za Srbiju: Oglasio se bivši saigrač NBA asa i razrešio dilemu

Večernje novosti 26.07.2023
Bivši reprezentativac Srbije i košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović izjavio je da reprezentacija i pored otkazivanja nekih igrača ima dovoljno kvaliteta da napravi dobar rezultat, prenosi Sportklub. FOTO: FIBA.Basketball "Problem otkazivanja nije… »
Simonović za SK: Jokić je premoren, verujem u Pešića i u tim

Simonović za SK: Jokić je premoren, verujem u Pešića i u tim

Sport klub 26.07.2023
Dugo se čekao spisak kandidata za reprezentaciju Srbije u susret Svetsko prvenstvo, koji će biti održano na Filipinima, u Japanu i Indoneziji od 25. avgusta do 10. septembra, uz prenose na Sport Klubu. Pre svega, nagađalo se da li će najveća zvezda… »

Vesti dana »