Povezane vesti
Policija razbila lanac šverca kokaina iz Južne Amerike u Hrvatsku
Insajder 26.07.2023
Hrvatska policija je nastavila kriminalističko istraživanje kojim je obuhvaćeno osam osoba, od kojih se četvoro od ranije nalazi u zatvoru, a koje se sumnjiče da su iz Južne Amerike u Hrvatsku prošvercovali kokain vredan najmanje sedam miliona evra… »
U Hrvatskoj akcija hapšenja zbog droge, čiji suvlasnik je navodno Zvicer
RTV 26.07.2023
ZAGREB - U Hrvatskoj su u toku hapšenja više osoba osumničenih za šverc više stotina kilograma kokaina iz Južne Amerike, a jedan od suvlasnika ove droge je navodno opasni crnogorski narkobos, šef kavačkog kriminalnog klana Radoje Zvicer, piše zagrebački… »
U toku je hapšenje saradnika vođe kavačkog klana Radoja Zvicera! U Hrvatsku prebacili kokain vredan najmanje 7 miliona €
Mondo 26.07.2023
Uhapšeno je nekoliko osoba na području Zagreba i Rijeke. Uhapšeno je nekoliko osoba na području Zagreba i Rijeke. U Hrvatskoj je u toku akcija hapšenja saradnika vođe kavačkog klana Radoja Zvicera, koji se dovode u vezu sa švercom više stotina kilograma… »
Hapšenja u Hrvatskoj zbog kokaina kavačkog klana: Droga vredna najmanje 7 miliona evra, deo tovara pripadao Radoju Zviceru
Nova 26.07.2023
U Hrvatskoj je u toku hapšenje osumnjičenih da su u Hrvatsku iz Južne Amerike transportovali više stotina kilograma kokaina vrednog najmanje sedam miliona evra, objavili su mediji u Hrvatskoj. Reč je o navodnim pripadnicima dilerke grupe unutar koje je u… »
Vesti dana »
Dačić: U Srbiji aktivno 29 požara, EU nije imala letelice velike nosivosti
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 45 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 24 minutajoš 51 povezana
Ministar Mali odgovara na sva pitanja građana! Svi detalji o novcu koji stiže građanima u septembru: Evo koliki je rok za podizanje (foto)
Blic pre 19 minutajoš 21 povezana
Odlazak uprave i trenera Partizana: Ostavke posle Hetafea, Skupština u septembru
Insajder pre 1 satjoš 45 povezanih





