Povezane vesti

Beograđanin zatečen potezom hrvatskog konobara: Čim je čuo moj srpski naglasak doneo mi je ovo, nisam mogao da verujem!

Beograđanin zatečen potezom hrvatskog konobara: Čim je čuo moj srpski naglasak doneo mi je ovo, nisam mogao da verujem!

Mondo 26.07.2023
I dok Balkan bruji o Hrvatskoj i njenim visokim cenama ovog leta, jednom Beograđaninu dnevni boravak u Dubrovniku ostaće u pamćenju kao jeftin provod sa dobrim ljudima. I dok Balkan bruji o Hrvatskoj i njenim visokim cenama ovog leta, jednom… »
Beograđanin poručio kafu u srcu Dubrovnika – potez konobara je iznenadio i Srbe i Hrvate

Beograđanin poručio kafu u srcu Dubrovnika – potez konobara je iznenadio i Srbe i Hrvate

City magazine 26.07.2023
Ovakav epilog priče je malo ko očekivao. „Srbin u Dubrovniku, utisak“, tema je koju je na hrvatskom Redditu pokrenuo jedan Beograđanin nakon samo jednog dana provedenog u tom gradu. To mu je, po svemu sudeći, bilo dovoljno za doživljaj za… »
Beograđanin na odmoru u Dubrovniku poručio kafu – svi pričaju o reakciji kelnera

Beograđanin na odmoru u Dubrovniku poručio kafu – svi pričaju o reakciji kelnera

N1 Info 26.07.2023
„Srbin u Dubrovniku, utisak“, tema je koju je na hrvatskom Redditu pokrenuo jedan Beograđanin nakon samo jednog dana provedenog u tom gradu. To mu je, po svemu sudeći, bilo dovoljno za doživljaj za pamćenje – i prepričavanje. „Juče sam… »
Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik, pa ostao zatečen potezom hrvatskog konobara: "Čim je čuo moj srpski naglasak…

Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik, pa ostao zatečen potezom hrvatskog konobara: "Čim je čuo moj srpski naglasak…

Blic 26.07.2023
I dok Balkan bruji o Hrvatskoj i njenim visokim cenama ovog leta, jednom Beograđaninu dnevni boravak u Dubrovniku ostaće u pamćenju kao jeftin provod sa dobrim ljudima. Na Reditu, muškarac iz Beograda našao se u poseti Dubrovniku. Svojom pričom… »
Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik, pa ostao zatečen potezom hrvatskog konobara: "Čim je čuo moj srpski naglasak…

Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik, pa ostao zatečen potezom hrvatskog konobara: "Čim je čuo moj srpski naglasak…

Blic 26.07.2023
I dok Balkan bruji o Hrvatskoj i njenim visokim cenama ovog leta, jednom Beograđaninu dnevni boravak u Dubrovniku ostaće u pamćenju kao jeftin provod sa dobrim ljudima. Na Reditu, muškarac iz Beograda našao se u poseti Dubrovniku. Svojom pričom… »
Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik i poručio kafu u samom srcu grada – o potezu konobara bruje i hrvatske mreže

Beograđanin otišao na odmor u Dubrovnik i poručio kafu u samom srcu grada – o potezu konobara bruje i hrvatske mreže

Nova 26.07.2023
"Doneo račun, i kaže "evo sa popustom malim"". „Srbin u Dubrovniku, utisak“, tema je koju je na hrvatskom Redditu pokrenuo jedan Beograđanin nakon samo jednog dana provedenog u tom gradu. To mu je, po svemu sudeći, bilo dovoljno za doživljaj za… »

Vesti dana »