Povezane vesti

"Ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba": Kurti: Nisam zadovoljan Tužilaštvom, pokazali su neku vrstu pasivnosti

"Ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba": Kurti: Nisam zadovoljan Tužilaštvom, pokazali su neku vrstu pasivnosti

Blic 26.07.2023
Premijer Aljbin Kurti kritikovao je danas rad Tužilaštva, ukazujući na to da ne zna kako su donosili odluke o puštanju na slobodu Srba koji su uhapšeni pod optužbama za navodno nasilje na severu Kosova. Kurti je konferenciji za novinare posle… »
Kurti: Nisam zadovoljan Tužilaštvom, ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba sa severa

Kurti: Nisam zadovoljan Tužilaštvom, ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba sa severa

Vesti online 26.07.2023
Premijer Aljbin Kurti kritikovao je danas rad Tužilaštva, ukazujući na to da ne zna kako su donosili odluke o puštanju na slobodu Srba koji su uhapšeni pod optužbama za navodno nasilje na severu Kosova. Kurti je na konferenciji za novinare posle… »
Kurti nezadovoljan radom tužilaštva: Ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba sa severa

Kurti nezadovoljan radom tužilaštva: Ne znam kako su donosili odluke o oslobađanju Srba sa severa

Danas 26.07.2023
Premijer Aljbin Kurti kritikovao je danas rad Tužilaštva, ukazujući na to da ne zna kako su donosili odluke o puštanju na slobodu Srba koji su uhapšeni pod optužbama za navodno nasilje na severu Kosova, piše Kosovo online prenoseći Ekonomiju… »

Vesti dana »