Povezane vesti

Divna je pre Marka imala jedan brak: Bila sam zaljubljena u njega, a on je koristio mene i moju porodicu

Divna je pre Marka imala jedan brak: Bila sam zaljubljena u njega, a on je koristio mene i moju porodicu

Vesti online 27.07.2023
Divna DNK je pre braka sa Markom Milanovićem imala jedan brak o kom ne voli da priča. Naime, u pitanju je jedan pilot, u kog je ona bila ludo zaljubljena, a on je samo koristio, zbog čega je Divna ogorčena na njega. Tokom gostovanja u emisiji… »
Divna DNK već ima jedan brak iza sebe: Uključenje u emisiju napravilo pometnju, Marko DNK besneo: "To je džukela, bolje da…

Divna DNK već ima jedan brak iza sebe: Uključenje u emisiju napravilo pometnju, Marko DNK besneo: "To je džukela, bolje da…

Blic 27.07.2023
Gosti sinoćnje emisije "Narod pita" bili su Divna i Marko Milanović, poznati kao Marko i Divna DNK. Divna ima težak život, a njena najveća radost su njena deca i muž Marko, za kog je veoma vezana. Iako su mnogi želeli da ih rastave, pa se u… »
Ja odem na posao, A ona kod švalera Isplivale sve Divnine afere, Marko otkrio sve detalje iz njihovog braka!

Ja odem na posao, A ona kod švalera Isplivale sve Divnine afere, Marko otkrio sve detalje iz njihovog braka!

Alo 27.07.2023
Marko otkrio šta mu je Divna radila u braku. Ivana Šopić je u emisiji "Narod pita" ugostila Divnu i Marka DNK. Gledaoci su imali prilike da se uključe uživo u program i da razgovaraju sa bivšim zadrugarima. - Marko ti si moje srce, a za Divnu imam… »
Otkrila istinu o prvom mužu Divna DNK priznala je iskorišćena: Tražio je od mojih da prodaju svinje!

Otkrila istinu o prvom mužu Divna DNK priznala je iskorišćena: Tražio je od mojih da prodaju svinje!

Alo 27.07.2023
Otkriveno sve o njenom bivšem mužu i njihovom odnosu. Ivana Šopić je ugostila Marku i Divnu DNK u emisiji "Narod pita". Oni su progovorili o svom braku, a onda je Divna otkrila kakav je bio njen prvi muž. - Mislia sam da će Marko da ponovo švrlja… »

Vesti dana »