Povezane vesti
Radonjić: Srbija izdvojila za Kosovo 8,8 milijardi evra, ne zna se sudbina novca
N1 Info 27.07.2023
Novinar nedeljnika NIN Milan Radonjić izjavio je da je procena da je Srbija, ako je verovati predsedniku Aleksandru Vučiću, u proteklih 11 godina uložila više od osam milijardi dolara u Kosovo. Većina projekata je nezavršena, a ne postoji jasan… »
Radonjić: Srbija izdvojila za Kosovo 8,8 milijardi evra, ne zna se sudbina novca
Novi magazin 27.07.2023
Novinar nedeljnika NIN Milan Radonjić izjavio je da je procena da je Srbija u proteklih 11 godina uložila više od osam milijardi dolara u Kosovo, a da većina projekata nije završena i da ne postoji jasan uvid u način na koji je trošen novac… »
Radonjić: Ne zna se sudbina novca za Kosovo
Danas 27.07.2023
Ako je verovati predsedniku Aleksandru Vučiću, Srbija je u proteklih 11 godina uložila više od osam milijardi dolara u Kosovo, izjavio je za televiziju N1 novinar nedeljnika NIN Milan Radonjić. Većina projekata je nezavršena, a ne postoji jasan… »
Vesti dana »

„Želimo da uključimo UN“: Ruski pregovarač povodom jučerašnjih razgovora sa SAD o Ukrajini
Danas pre 40 minutajoš 13 povezanih

Palestinske medicinske službe: U izraelskim napadima na Gazu tokom noći 23 ubijenih, među njima i deca
Insajder pre 40 minutajoš 9 povezanih

2 Osobe stradale u požaru u Lazarevcu: Vatrogasci iz stana izvukli muškarca i devojku
Kurir pre 28 minutajoš 11 povezanih

Bruka u Beloj kući: Zvaničnici u grupnom ćaskanju planirali napad na Jemen, a sve slučajno video novinar
BBC News pre 1 satjoš 9 povezanih