Povezane vesti

"Nisu bila dostavljena neka dokumenta": Odloženo suđenje u Prištini bivšem policajcu Slađanu Trajkoviću

"Nisu bila dostavljena neka dokumenta": Odloženo suđenje u Prištini bivšem policajcu Slađanu Trajkoviću

Blic 27.07.2023
U Osnovnom sudu u Prištini danas je počelo suđenje Slađanu Trajkoviću, na kome je trebala da bude pročitana optužnica, ali je na zahtev odbrane, odloženo za 4. avgust. Današnje ročište je trajalo jedan sat. - Danas nisu bili ispunjeni uslovi da… »
U Prištini počelo suđenje Slađanu Trajkoviću, optuženom za navodne ratne zločine

U Prištini počelo suđenje Slađanu Trajkoviću, optuženom za navodne ratne zločine

RTS 27.07.2023
Bivši policajac u severnom delu Kosovske Mitrovice Slađan Trajković izveden je pred sud zbog optužbi da je navodno počinio ratni zločin tokom sukoba na Kosovu i Metohiji 1998. i 1999 godine, ali se na insistiranje branioca, nije izjašnjavao po… »
Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Beta 27.07.2023
Advokat Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića kojem je danas počelo suđenje u Osnovnom sudu u Prištini, izjavio je da je Trajkoviću određen pritvor pre nego što je saslušan.  "Ovo je najskandaloznije ponašanje tužilaštva koje sam video za… »
Terete ga za ratne zločine: Počelo suđenje Slađanu Trajkoviću u Prištini: Danas čitanje optužnice

Terete ga za ratne zločine: Počelo suđenje Slađanu Trajkoviću u Prištini: Danas čitanje optužnice

Blic 27.07.2023
U Osnovnom sudu u Prištini danas je počelo suđenje Srbinu iz Severne Mitrovice Slađanu Trajkoviću, koga Specijalno tužilaštvo tereti za navodni ratni zločin na Kosovu u periodu od 1998. do 1999. godine. Suđenju prisustvuje porodica Trajkovića, a… »
Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Danas 27.07.2023
Advokat Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića kojem je danas počelo suđenje u Osnovnom sudu u Prištini, izjavio je da je Trajkoviću određen pritvor pre nego što je saslušan. „Ovo je najskandaloznije ponašanje tužilaštva koje sam video za… »
Bivšem pripadniku KP Trajkoviću odložen pretres za 4. avgust, u pritvoru od novembra

Bivšem pripadniku KP Trajkoviću odložen pretres za 4. avgust, u pritvoru od novembra

Danas 27.07.2023
Advokat Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića kojem je danas počelo suđenje u Osnovnom sudu u Prištini, izjavio je da je Trajkoviću određen pritvor pre nego što je saslušan. „Ovo je najskandaloznije ponašanje tužilaštva koje sam video za… »
U Prištini počelo suđenje bivšem policajcu Slađanu Trajkoviću

U Prištini počelo suđenje bivšem policajcu Slađanu Trajkoviću

Dnevnik 27.07.2023
PRIŠTINA: U Osnovnom sudu u Prištini danas je počelo suđenje bivšem policajcu Slađanu Trajkoviću, koga privremene prištinske institucije terete za navodni ratni zločin. Trajković je uhapšen 15. decembra prošle godine u južnom delu Kosovske… »
Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Advokat Vasić: Trajkoviću određen pritvor pre saslušanja

Novi magazin 27.07.2023
Advokat Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića kojem je danas počelo suđenje u Osnovnom sudu u Prištini, izjavio je da je Trajkoviću određen pritvor pre nego što je saslušan. "Ovo je najskandaloznije ponašanje tužilaštva koje sam video za… »
Advokat Vasić: Slađanu Trajkoviću u Prištini određen pritvor pre saslušanja

Advokat Vasić: Slađanu Trajkoviću u Prištini određen pritvor pre saslušanja

N1 Info 27.07.2023
Advokat Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića kojem je počelo suđenje u Osnovnom sudu u Prištini, izjavio je da je Trajkoviću određen pritvor pre nego što je saslušan. „Ovo je najskandaloznije ponašanje tužilaštva koje sam video za mojih… »

Vesti dana »