Povezane vesti

Kolubara: Odluka o izbacivanju iz Super lige je nezakonita i nije konačna

Kolubara: Odluka o izbacivanju iz Super lige je nezakonita i nije konačna

Sportski žurnal 27.07.2023
Klub iz Lazarevca je naveo da "suspenzija i vraćanje u amaterski rang nemaju nikakvo pravno dejstvo" Fudbalski klub Kolubara saopštio je danas da je nezakonito izbačen iz Super lige Srbije i zatražio je hitan sastanak Zajednice superligaša i… »
Sad i definitivno: Super liga počinje u subotu

Sad i definitivno: Super liga počinje u subotu

Sport klub 27.07.2023
Šampionat Srbije počeće i zvanično u subotu. Sud za sportsku arbitažu odbio je zahtev Kolubare za uvođenje privremene mere na poslednje odluke FSS. Srpska kuća fudbala u sredu je ukinula odluku o suspenziji Kolubare, dan kasnije vrhovna instanca iz… »
Kolubara: Odluka van snage, mi smo superligaši!

Kolubara: Odluka van snage, mi smo superligaši!

Sport klub 27.07.2023
Na najave iz Fudbalskog saveza Srbije da će Super liga startovati u subotu bez Kolubare, stigao je brz odgovor iz Lazarevca. Srpska kuća fudbala u sredu je ukinula odluku o suspenziji Kolubare, dan kasnije vrhovna instanca iz Lozane odbila je zahtev… »
Kolubara: Odluka o izbacivanju iz Super lige je nezakonita i nije konačna

Kolubara: Odluka o izbacivanju iz Super lige je nezakonita i nije konačna

Danas 27.07.2023
Fudbalski klub Kolubara saopštio je danas da je nezakonito izbačen iz Super lige Srbije i zatražio je hitan sastanak Zajednice superligaša i Fudbalskog saveza Srbije (FSS), kako bi klub bio vraćen u elitni rang. „Napominjemo da natipisi u medijima… »
Kolubara ne odustaje: "Mi smo superligaši"

Kolubara ne odustaje: "Mi smo superligaši"

Sportske.net 27.07.2023
Fudalski klub Kolubara iz Lazarevca ponovo se oglasio saopštenjem, i to nakon što je CAS odbio žalbu koja je bila na tumačenju iz kluba. Nakon te odluke, poznato je da Kolubara neće biti član Superlige, koja kreće za vikend, ali u Lazarevcu i dalje… »

Vesti dana »