Povezane vesti

David Silva završio igračku karijeru

David Silva završio igračku karijeru

Politika 27.07.2023
Španski fudbaler David Silva objavio je danas da završava svoju fudbalsku karijeru, nakon što je pre nedelju dana zadobio tešku povredu kolena. „Danas je tužan dan za mene. Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život”, napisao… »
David Silva završio karijeru

David Silva završio karijeru

Sportski žurnal 27.07.2023
- Danas je tužan dan za mene. Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život - napisao je 37-godišnji Španac. Španski fudbaler David Silva objavio je da završava svoju fudbalsku karijeru, nakon što je pre nedelju dana zadobio tešku… »
„Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život“: David Silva završio fudbalsku karijeru

„Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život“: David Silva završio fudbalsku karijeru

Danas 27.07.2023
Španski fudbaler David Silva objavio je danas da završava svoju fudbalsku karijeru, nakon što je pre nedelju dana zadobio tešku povredu kolena. „Danas je tužan dan za mene. Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život“, napisao… »
Od danas i zvanično, David Silva okončao karijeru...

Od danas i zvanično, David Silva okončao karijeru...

Sportske.net 27.07.2023
Španski fudbaler David Silva objavio je danas da završava svoju fudbalsku karijeru, nakon što je pre nedelju dana zadobio tešku povredu kolena. "Danas je tužan dan za mene. Vreme je da se oprostim od onoga čemu sam posvetio ceo život", napisao je… »
Silva završio karijeru: Danas je tužan dan (VIDEO)

Silva završio karijeru: Danas je tužan dan (VIDEO)

Sport klub 27.07.2023
Trofejni španski fudbaler David Silva objavio je kraj karijere u 37. godini. Silva je odlučio da završi sa igranjem fudbala nakon teške povrede kolena. „Danas je tužan dan za mene. Danas je dan kada moram da kažem zbogom onome čemu sam posvetio… »
"Tužan dan za mene": Čuveni španski fudbaler završio karijeru

"Tužan dan za mene": Čuveni španski fudbaler završio karijeru

Večernje novosti 27.07.2023
ČUVENI španski fudbaler David Silva odlučio je da završi karijeru u 37. godini nakon teške povrede kolena koju je zadobio na treningu Real Sosijedada. Foto: EPA-EFE/JAVIER ETXEZARRETA Nema sumnje da ova prelepa igra ostaje bez velikog majstora koji… »

Vesti dana »