Povezane vesti

Proširena optužnica protiv Trampa za neovlašćeno zadržavanje poverljivih dokumenata

Proširena optužnica protiv Trampa za neovlašćeno zadržavanje poverljivih dokumenata

Glas Amerike 27.07.2023
Vašington — Tužilaštvo je proširilo krivični postupak protiv Donalda Trampa, podnoseći nove optužbe protiv bivšeg američkog predsednika i jednog od njegovih zaposlenih, u postupku za neovlašćeno zadržavanje poverljivih dokumenata. U… »
Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Politika 27.07.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su njegovi advokati imali „produktivan sastanak” sa predstavnicima ministarstva pravde, dodavši da bi podizanje optužnice protiv njega „dodatno uništilo” Sjedinjene Američke… »
Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

IndeksOnline 27.07.2023
VAŠINGTON – Bivši američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su njegovi advokati imali “produktivan sastanak” sa predstavnicima ministarstva pravde, dodavši da bi podizanje optužnice protiv njega “dodatno uništilo” Sjedinjene… »
Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Vesti online 27.07.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su njegovi advokati imali “produktivan sastanak” sa predstavnicima ministarstva pravde, dodavši da bi podizanje optužnice protiv njega “dodatno uništilo” Sjedinjene Američke… »
Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Tramp: Podizanje optužnice protiv mene dodatno bi uništilo Ameriku

Euronews 27.07.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da su njegovi advokati imali "produktivan sastanak" sa predstavnicima ministarstva pravde, dodavši da bi podizanje optužnice protiv njega "dodatno uništilo" Sjedinjene Američke Države. "Moji… »

Vesti dana »