Povezane vesti

Skandalozna izjava vuka kostića, bura u regionu: Postavio bih Berlinski zid između nas i Hrvata, da se više ne sretnemo

Skandalozna izjava vuka kostića, bura u regionu: Postavio bih Berlinski zid između nas i Hrvata, da se više ne sretnemo

Mondo 28.07.2023
Poznati srpski glumac Vuk Kostić je u intervjuu za "Sputnjik" podigao buru u regionu svojim šovinističkim izjavama prema Hrvatskoj. Poznati srpski glumac Vuk Kostić je u intervjuu za "Sputnjik" podigao buru u regionu svojim šovinističkim izjavama… »
"Ja bih stavio Berlinski zid između nas i Hrvata" Vuk Kostić šokirao izjavom: "Da se više nikad ne sretnemo"

"Ja bih stavio Berlinski zid između nas i Hrvata" Vuk Kostić šokirao izjavom: "Da se više nikad ne sretnemo"

Blic 28.07.2023
Glumac Vuk Kostić dao je intervju za ruski medij "Sputnjik" u kojem je pričao o odnosu Srba i Hrvata, a njegova izjava je šokirala mnoge. Naime, on bi stavio "Berlinski zid" između svoje teritorije i Hrvatske kako se, prema njegovim rečima, nikada… »
„Stavio bih Berlinski zid između Hrvata i nas, da se Jasenovac nikada više ne bi dogodio“: Vuk Kostić sramnom izjavom…

„Stavio bih Berlinski zid između Hrvata i nas, da se Jasenovac nikada više ne bi dogodio“: Vuk Kostić sramnom izjavom…

Nova 28.07.2023
Glumac Vuk Kostić dao je zapaljiv intervju za ruski medij "Sputnjik" koji je izazvao mešovite reakcije na društvenim mrežama. Glumac je izjavio da bismo trebali da postavimo "Berlinski zid" između Srba i Hrvata. „Ja bih stavio Berlinski zid između… »
„Glumci su nekad bili elokventni, a danas imamo Vuka Kostića“: Reakcije na izjavu glumca o tome kako treba podići…

„Glumci su nekad bili elokventni, a danas imamo Vuka Kostića“: Reakcije na izjavu glumca o tome kako treba podići…

City magazine 28.07.2023
Glumac Vuk Kostić iako živi mirnim i povučenim životom, mimo premijera i gradskih izlazaka, s vremena na vreme, podigne buru svojim izjavama. U poslednjem intervjuu za Sputnjik, glumac je komentarisao odnose između Srbije i Hrvatske i rekao je da bi… »

Vesti dana »