Povezane vesti

Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Insajder 28.07.2023
Ambasada Ukrajine u Beogradu saopštila je danas da bi Ukrajinci želeli da vide na sajtu Skupštine Srbije poziv Rusiji da prestane sa agresijom na tu zemlju, nalik onom koji je Parlament u Kijevu objavio za vreme bombardovanja SR Jugoslavije. U… »
Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Novi magazin 28.07.2023
Ambasada Ukrajine u Beogradu saopštila je danas da bi Ukrajinci želeli da vide na sajtu skupštine Srbije poziv Rusiji da prestane sa agresijom na tu zemlju, nalik onom koji je parlament u Kijevu objavio za vreme bombardovanja SR Jugoslavije. U… »
Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, kao mi 1999.

Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, kao mi 1999.

N1 Info 28.07.2023
Ambasada Ukrajine u Beogradu saopštila je da bi Ukrajinci želeli da vide na sajtu skupštine Srbije poziv Rusiji da prestane sa agresijom na tu zemlju, nalik onom koji je parlament u Kijevu objavio za vreme bombardovanja SR Jugoslavije. U saopštenju… »
Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Ambasada Ukrajine: Srbija da pozove Rusiju da prekine agresiju, mi smo to učinili 1999.

Danas 28.07.2023
Ambasada Ukrajine u Beogradu saopštila je danas da bi Ukrajinci želeli da vide na sajtu skupštine Srbije poziv Rusiji da prestane sa agresijom na tu zemlju, nalik onom koji je parlament u Kijevu objavio za vreme bombardovanja SR Jugoslavije. U… »

Vesti dana »