Povezane vesti

Bura zbog sastanka ambasadora i Vulina: Predsedništvo ga zove, Dodiku se odazvao

Bura zbog sastanka ambasadora i Vulina: Predsedništvo ga zove, Dodiku se odazvao

N1 Info 28.07.2023
Članovi Predsedništva BiH Željko Komšić i Denis Bećirović zatražili su da Ministarstvo inostranih poslova u Savetu ministara hitno pozove ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa na konsultacije u Sarajevo, povodom njegvog sastanka i razgovora… »
Dodik: Pozvao sam Vranješa na konsultacije i on se odazvao

Dodik: Pozvao sam Vranješa na konsultacije i on se odazvao

Politika 28.07.2023
BANjALUKA -Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik saopštio je večeras da je pozvao ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa na konsultacije i da mu se on odazvao. "Pozvao sam ambasadora na konsultacije, meni se odazvao", naveo je Dodik na… »
„Meni se odazvao“: Dodik „ispunio“ želju Komšića i Bećirovića /foto/

„Meni se odazvao“: Dodik „ispunio“ želju Komšića i Bećirovića /foto/

Sputnik 28.07.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je fotografiju sa ambasadorom BiH u Srbiji Aleksandrom Vranješom uz poruku: „Pozvao sam ambasadora na konsultacije, meni se odazvao“. Dodik je to objavio na društvenim mrežama nakon što su članovi… »
Cvijanović: Lagumdžija na konsultacije zbog falsifikovanja Guterešovog pisma

Cvijanović: Lagumdžija na konsultacije zbog falsifikovanja Guterešovog pisma

RTV 28.07.2023
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je danas da ambasador ima pravo da se sastane sa rukovodiocima i predstavnicima svake institucije u zemlji prijema. Ona je to rekla nakon što su hrvatski i bošnjački član… »
Komšić i Bećirović traže da ambasador u Srbiji bude pozvan na konsultacije u Sarajevo zbog Vulina

Komšić i Bećirović traže da ambasador u Srbiji bude pozvan na konsultacije u Sarajevo zbog Vulina

Sputnik 28.07.2023
Članovi Predsedništva BiH Željko Komšić i Denis Bećirović zatražili su od Ministarstva spoljnih poslova u Savetu ministara da hitno pozove ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa na konsultacije u Sarajevo povodom izjava koje je dao na… »
Komšić i Bećirović zatražili od Konakovića da hitno pozove ambasadora u Beogradu Aleksandra Vranješa na konsultacije

Komšić i Bećirović zatražili od Konakovića da hitno pozove ambasadora u Beogradu Aleksandra Vranješa na konsultacije

Danas 28.07.2023
Članovi Predsedništva Bosne i Hercegovine Željko Komšić i Denis Bećirović zatražili su od Ministarstva spoljnih poslova Bosne i Hercegovone da hitno pozove ambasadora Aleksandra Vranješa na konsultacije u Sarajevo, stoji u saopštenju koje… »
„Sramotan postupak“: Kako regionalni mediji pišu o ambasadoru BiH u Srbiji koji se zahvalio Vulinu jer je „zbrinuo“…

„Sramotan postupak“: Kako regionalni mediji pišu o ambasadoru BiH u Srbiji koji se zahvalio Vulinu jer je „zbrinuo“…

Danas 27.07.2023
Razgovor ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa, inače bivšeg savetnika Milorada Dodika dok je obavljao funkciju srpskog člana Predsedništva BiH, a pre toga i predsednika Republike Srpske, sa imenjakom i šefom srpske BIA Aleksandrom Vulinom te… »

Vesti dana »