Povezane vesti

Održani protesti u više gradova Srbije, u Jagodini građani bili pod maskama

Održani protesti u više gradova Srbije, u Jagodini građani bili pod maskama

N1 Info 28.07.2023
I večeras se u više gradova Srbije održavani su protesti protiv nasilja. Građani su šetali u Novom Sadu, Jagodini, Bogatiću, Kragujevcu, dok se u Nišu nije šetalo, već je održan performans ispred gradske kuće. Protest je održan i u Šapcu… »
Protesti "Srbija protiv nasilja" održani u nekoliko gradova

Protesti "Srbija protiv nasilja" održani u nekoliko gradova

Insajder 28.07.2023
Protesti "Srbija protiv nasilja" održani su večeras u nekoliko gradova u Srbiji. Protestna okupljanja bila su u Kragujevcu, Novom Sadu, Nišu, Šapcu, Jagodini, Vranju. U Kragujevcu održan deveti protest "Srbija protiv nasilja" Na Đačkom trgu u… »
Protest u više gradova Srbije, u Jagodini građani pod maskama

Protest u više gradova Srbije, u Jagodini građani pod maskama

Novi magazin 28.07.2023
I večeras se u više gradova Srbije održavaju protesti protiv nasilja. Šetaju građani u Novom Sadu, Nišu, Jagodini i Bogatiću. 22:30 U Čačku održan šesti, poslednji protest protiv nasilja Nekoliko desetina građana prisustvovalo je večeras… »
"Svi smo mi Boris" u Bogatiću, građani protestovali zbog ubistva veterinara

"Svi smo mi Boris" u Bogatiću, građani protestovali zbog ubistva veterinara

RTS 28.07.2023
Protestni skup "Svi smo mi Boris" održan je večeras u Bogatiću zbog ubistva veterinara Borisa Dražića, koji je pretučen i potom preminuo od zadobijenih povreda, javlja dopisnik RTS-a. Protestu pod nazivom "Svi smo mi Boris", zbog ubistva veterinara… »
Protesti u Bogatiću, Šapcu, Kragujevcu, Novom Sadu, Nišu, Jagodini

Protesti u Bogatiću, Šapcu, Kragujevcu, Novom Sadu, Nišu, Jagodini

Vreme 28.07.2023
Srbija protiv nasilja Danas na protestima u Srbiji: performans u Jagodini, postavljanje pitanja gradonačelnici Niša, šetnja do palog koprivića u Novom Sadu, okupljanje zbog ubistva Borisa Dražića u Bogatiću…. Večeras se šetalo ili protestovalo… »
Jeziva sličnost! Isto ubistvo desilo se pre 3 godine: Slučaj veterinara podseća na ovo, napadači radili istu stvar

Jeziva sličnost! Isto ubistvo desilo se pre 3 godine: Slučaj veterinara podseća na ovo, napadači radili istu stvar

Mondo 28.07.2023
Slučaj ubijenog veterinara u Bogatiću podseća na slučaj koji se pre tri godine dogodio u istom mestu. Slučaj ubijenog veterinara u Bogatiću podseća na slučaj koji se pre tri godine dogodio u istom mestu. Slučaj B.D (44) doktora veterinarske… »
„Svi smo mi Boris, Bogatić protiv nasilja“: Večeras protest zbog ubistva direktorka Veterinarske stanice

„Svi smo mi Boris, Bogatić protiv nasilja“: Večeras protest zbog ubistva direktorka Veterinarske stanice

Nova 28.07.2023
Nakon što je prošle sedmice pretučen ispred jednog lokala u Bogatiću, poznati veterinar iz tog mesta Boris Dražić, podlegao je povredama. Brojni prijatelji i meštani koji su ga poznavali na društvenim mrežama opraštaju se od njega, a najavljen… »

Vesti dana »