Povezane vesti

Dodik: Pozvao sam ambasadora u Srbiji Vranješa na konsultacije, meni se odazvao

Dodik: Pozvao sam ambasadora u Srbiji Vranješa na konsultacije, meni se odazvao

Danas 29.07.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik objavio je fotografiju sa ambasadorom BiH u Srbiji Aleksandrom Vranješem, uz poruku da ga je pozvao na konsultacije i da se njemu odazvao. Pozvao sam ambasadora na konsultacije, meni se odazvao, prenosi RTRS… »
Dodik: "Pozvao sam Vranješa na konsultacije i odazvao se"

Dodik: "Pozvao sam Vranješa na konsultacije i odazvao se"

Blic 29.07.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik saopštio je večeras da je pozvao ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa na konsultacije i da mu se on odazvao. "Pozvao sam ambasadora na konsultacije, meni se odazvao", naveo je Dodik na Tviteru, gde je… »
Cvijanović i Vranješ odgovorili Komšiću i Bećiroviću

Cvijanović i Vranješ odgovorili Komšiću i Bećiroviću

Danas 28.07.2023
Srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je da ambasador ima pravo da se sastane sa rukovodiocima i predstavnicima svake institucije u zemlji prijema. Komentarišući zahtev hrvatskog i bošnjačkog člana Predsedništva BiH Željka… »
„Smenite ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa po hitnom postupku“: Konaković pozvao Komšića i Bećirovića

„Smenite ambasadora BiH u Srbiji Aleksandra Vranješa po hitnom postupku“: Konaković pozvao Komšića i Bećirovića

Danas 28.07.2023
Ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković pozvao je danas članove Predsedništva BiH – Denisa Bećirovića i Željka Komšića da smene ambasadora Bosne i Hercegovine u Republici Srbiji Aleksandra Vranješa po hitnom postupku… »

Vesti dana »