Povezane vesti

Vučić: Nisu pametni u Zvezdi i Partizanu, mi ih finansiramo

Vučić: Nisu pametni u Zvezdi i Partizanu, mi ih finansiramo

Sport klub 29.07.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, u jednom od svojih intervjua na jednoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom, između ostalog dotakao se ponovo Crvene zvezde i Partizana, ovaj put najviše njihovih košarkaških sekcija. Za dobre rezultate te dve… »
Bahati Vučić ponižava Zvezdu i Partizan kao nikad pre: Ne priznaje zasluge za uspehe, onda najavio da će oba kluba igrati…

Bahati Vučić ponižava Zvezdu i Partizan kao nikad pre: Ne priznaje zasluge za uspehe, onda najavio da će oba kluba igrati…

Nova 29.07.2023
Kako mu je samo lako da iz uloge žrtve skoči u ponižavanje ostalih. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je želeo da ubedi srpski narod da je upravo on (kako sebi voli da tepa u poslednje vreme – država) zaslužan za nastupe Crvene zvezde i… »
Vučić o zvezdi i Partizanu: Pričaju da sam kriv što su crno-beli osvojili ABA ligu, oba tima će igrati Fajnal for

Vučić o zvezdi i Partizanu: Pričaju da sam kriv što su crno-beli osvojili ABA ligu, oba tima će igrati Fajnal for

Večernje novosti 29.07.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na "TV Prva" u jutarnjem programu, gde se dotakao košarkaških klubova Crvene zvezde i Partizana. Foto: Tanjug/SAVA RADOVANOVIĆ On smatra da će oba večita rivala igrati Fajnal for Evrolige u narednoj… »

Vesti dana »