Povezane vesti
"Košutnjak je veoma opasna šuma", profesor pošumljavanja otkriva: Pravo je čudo da niko nije stradao - ovo je problem
Mondo 29.07.2023
Profesor pošumljavanja Vladan Ivetić govorio je o tome šta da se uradi prilikom sledeće superćelijske oluje da bi šteta na drvoredima bila što manja. Profesor pošumljavanja Vladan Ivetić govorio je o tome šta da se uradi prilikom sledeće superćelijske… »
"Posledice ćemo svi osetiti, a ovo je situacija na koju ćemo morati da se naviknemo": Naš profesor o superćelijskoj oluji
Blic 29.07.2023
Superćelijska oluja, koja je obeležila prošlu nedelju, nosila je krovove i lomila grane. Ogroman broj stabala izvaljen je iz korena i leže tako, čekajući da ih neko skloni. Šteta još nije konačno popisana, ali je sigurno da će sanacija trajati godinama… »
Vesti dana »
MUP: Pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, iscurio iz hladnjače u Guči
Beta pre 2 satajoš 48 povezanih
Američki udari na Iran, Teheran odgovorio napadima na Bahrein i Kuvajt
Beta pre 2 satajoš 37 povezanih
Sunčano i veoma toplo, najviše do 39: Najtopliji Palić, Sombor, Novi Sad, Zrenjanin i Kikinda - 35 stepeni
RTV pre 19 minutajoš 28 povezanih




