Povezane vesti

Vučić: Izbora će biti kada opozicija hoće, gledam da im uslišim sve želje

Vučić: Izbora će biti kada opozicija hoće, gledam da im uslišim sve želje

Beta 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će izbora biti kada opozicija "hoće" ali "više ne zna hoće li oni izbore ili neće". "Gledam da im uslišim sve želje", rekao je Vučić, u intevjuu za TV Prvu odgovarajući na pitanje kada će… »
Vučić: Izbora će biti kada opozicija hoće, gledam da im uslišim sve želje

Vučić: Izbora će biti kada opozicija hoće, gledam da im uslišim sve želje

Novi magazin 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će izbora biti kada opozicija "hoće" ali "više ne zna hoće li oni izbore ili neće". "Gledam da im uslišim sve želje", rekao je Vučić, u intevjuu za TV Prvu odgovarajući na pitanje kada će… »
Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine.

Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine.

U centar 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. „Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i čestitki za… »
Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine, prosečna plata 2025. godine će biti 1.024 evra

Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine, prosečna plata 2025. godine će biti 1.024 evra

Jugmedia 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. „Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i čestitki za… »
Još jedno obraćanje Vučića: Još jednom o svemu i svačemu i izborima

Još jedno obraćanje Vučića: Još jednom o svemu i svačemu i izborima

Vreme 29.07.2023
Predsednik i televizija Predsednik Srbije se danas opredelio za TV Prva da bi u uobičajnom višedelnom monologu ponovio ono što non stop priča pred uključenim kamerama, a u igru je uvukao i „malog Đokicu“ Pročitajte još Torpediranje Anketnog… »
Izbori najkasnije do maja naredne godine; EXPO 2027. kruna mog mandata

Izbori najkasnije do maja naredne godine; EXPO 2027. kruna mog mandata

RTV 29.07.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. "Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i… »
Vučić i o novim izborima: Najkasnije u aprilu ili maju - ako ne bude velikih želja i čestitki

Vučić i o novim izborima: Najkasnije u aprilu ili maju - ako ne bude velikih želja i čestitki

Radio 021 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. Dodao je da će - ako ne bude "velikih želja i čestitki" za ranije izbore - svi izbori biti u aprilu ili maju… »
Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

IndeksOnline 29.07.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. “Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i… »
Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

RTK 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. „Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i čestitki za… »
„Više ne znam je l’ oni hoće ili neće“: Predsednik Srbije najavio izbore za april ili maj 2024. godine

„Više ne znam je l’ oni hoće ili neće“: Predsednik Srbije najavio izbore za april ili maj 2024. godine

Danas 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će svi izbori biti u aprilu ili maju iduće godine. – Ako ne bude „velikih želja i čestitki“ za ranije izbore – svi izbori biti u aprilu ili maju iduće godine – rekao je Vučić. Potom… »
Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

Vučić: Izbori najkasnije do maja naredne godine

Glas Zapadne Srbije 29.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izbora kada god to opozicija hoće, a najkasnije do maja naredne godine. "Više ne znam da li oni hoće izbore. Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih želja i čestitki za… »
Izbori u aprilu ili maju? Vučić o izlasku na birališta: Više ni ne znam da li ih opozicija hoće ili neće

Izbori u aprilu ili maju? Vučić o izlasku na birališta: Više ni ne znam da li ih opozicija hoće ili neće

Blic 29.07.2023
Izbora će biti kada god opozicija hoće, mada više ni ne znam da li ih hoće ili neće, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić govoreći o potencijalnom održavanju vanrednih izbora u Srbiji. - Gledam da im ispunim sve želje. Ako ne bude velikih… »

Vesti dana »