Povezane vesti

Vuk Kostić se ponovo oglasio: Nakon što je šokirao skandaloznom izjavom da bi stavio Berlinski zid između Hrvata i Srba…

Vuk Kostić se ponovo oglasio: Nakon što je šokirao skandaloznom izjavom da bi stavio Berlinski zid između Hrvata i Srba…

Blic 29.07.2023
Glumac Vuk Kostić dao je intervju za ruski medij "Sputnjik" u kojem je pričao o odnosu Srba i Hrvata, a njegova skandalozna izjava je tokom jučerašnjeg dana (s pravom) šokirala mnoge. Naime, da se Vuk pita, on bi stavio "Berlinski zid" između… »
"Nemamo mi para za to", Vuk Kostić opet izazvao buru! Rekao da bi postavio Berlinski zid između Srba i Hrvata, a sad ovo

"Nemamo mi para za to", Vuk Kostić opet izazvao buru! Rekao da bi postavio Berlinski zid između Srba i Hrvata, a sad ovo

Mondo 29.07.2023
Glumac Vuk Kostić je izjavio da bi trebalo da postavimo "Berlinski zid" između Srba i Hrvata, a sad se ponovo oglasio. Glumac Vuk Kostić je izjavio da bi trebalo da postavimo "Berlinski zid" između Srba i Hrvata, a sad se ponovo oglasio. Glumac Vuk… »
Oglasio se Vuk Kostić nakon sramnog intervjua u kojem želi da izgradi Berlinski zid između Srba i Hrvata. Mislite da se…

Oglasio se Vuk Kostić nakon sramnog intervjua u kojem želi da izgradi Berlinski zid između Srba i Hrvata. Mislite da se…

Nova 29.07.2023
Glumac Vuk Kostić dao je zapaljiv intervju za ruski medij "Sputnjik" koji je izazvao mešovite reakcije na društvenim mrežama. Glumac je izjavio da bismo trebali da postavimo "Berlinski zid" između Srba i Hrvata. „Ja bih stavio Berlinski zid između… »

Vesti dana »