Povezane vesti
„Carina na ćirilicu“: Jutarnji list o problemima srpskog ministra s bukvarima na granici s Hrvatskom
Danas 29.07.2023
Srpski ministar bez portfelja zadužen za koordinaciju aktivnosti i mera za dijasporu, Đorđe Milićević, izjavio je u programu Radiotelevizije Srbije da ćirilične bukvare za srpsku decu koja žive u Hrvatskoj nisu mogli da unesu u Hrvatsku, prenosi… »
Carina na ćirilicu: Knjige na srpskom nepoželjne u Hrvatskoj, rampa stavljena na bukvare, pretili kaznom od 1.000 evra
Blic 29.07.2023
Ministar bez portfelja zadužen za koordinaciju aktivnosti i mera u oblasti odnosa sa dijasporom Đorđe Milićević ispričao je danas, gostujući na RTS, da je ćirilične bukvare za srpsku decu, koja žive u Hrvatskoj, neobično teško uneti na teritoriju te… »
Vesti dana »
Ćulibrk: Naziru se dobra i loša vest iz Vučićevog sastanka sa MOL-om
Vranje news pre 1 satjoš 26 povezanih
Ključa u bazenu: Srbiji triler protiv Španije, aplauzi himni Hrvatske
BBC News pre 1 satjoš 33 povezane
Vučić: Delegacija EP dolazi u Beograd nepozvana, neću da se sretnem s njima
Beta pre 55 minutajoš 18 povezanih
Ovo nikako ne jedite za doček Srpske nove godine. Ispoštujte ovaj običaj za "Mali Božić" kako bi imali napretka. Unesite ovo u kuću.
Dnevnik pre 30 minutajoš 20 povezanih
Sneg, kiša, led = zlo i naopako! Vozačima u Srbiji upućen hitan apel: Od petka stiže pojava koja mnoge nervira
Blic pre 2 satajoš 23 povezane


