Povezane vesti
Požar u Severnoj Makedoniji stavljen pod kontrolu: Vatra pretila auto-putu za Grčku, ekipe iz Negotina i Kavadaraca…
Blic 29.07.2023
Požar u Gocevoj šumi kod Negotina u blizini Kavadaraca u centralnoj Severnoj Makedoniji, koji je izbio danas popodne, stavljen je pod kontrolu. U gašenju požara su učestvovali vatrogasci iz Negotina i Kavadaraca, a u pomoć je upućen i avion Direkcije za… »
Veliki požar u centralnom delu Severne Makedonije
Radio 021 29.07.2023
Veliki požar izbio je danas u borovoj šumi kod grada Negotino u blizini Kavadaraca u centralnom delu Severne Makedonije. Na lice mesta upućen je avion Uprave za zaštitu i spasavanje, saopštio je Centar za upravljanje kriznim situacijama. Navode da će… »
Veliki požar u Severnoj Makedoniji: Gori borova šuma
Insajder 29.07.2023
Veliki požar izbio je danas u borovoj šumi kod grada Negotino u blizini Kavadaraca u centralnom delu Severne Makedonije, a upućen je avion za gašenje požara. Na lice mesta upućen je avion Uprave za zaštitu i spasavanje, saopštio je Centar za upravljanje… »
Bukti požar u Severnoj Makedoniji: Vatrenu stihiju gase i iz aviona, vetar otažava posao vatrogascima
Nova 29.07.2023
U Severnoj Makedoniji kod Negotina izbio je veliki šumski požar. Pošto vatrogasci ne mogu da ga stave pod kontrolu sa kopna, u gašenje će biti uključen i avion Uprave za zaštitu i spasavanje. Kako se navodi, požar bukti u blizini auto-puta… »
Vesti dana »

Milosavljević slomljen: "Hteo sam da odigram bar jednu utakmicu u Evropi sa Zvezdom"
Sportske.net pre 2 satajoš 18 povezanih

Sorensen: Pažljivo sam saslušao sagovornike u Beogradu i naglasio značaj normalizacije
Danas pre 2 satajoš 2 povezane