Povezane vesti

Barselona ubedljiva u teksaškom "El Klasiku"

Barselona ubedljiva u teksaškom "El Klasiku"

Sportske.net 30.07.2023
Fudbaleri Barselone i Real Madrida odigrali su pripremni meč na "AT&T" stadionu gradu Arlington u Teksasu u sklopu svojih turneja po SAD. Katalonci su pobedili sa 3:0 na stadionu na kom će se igrati neke od utakmica Mundijala 2026. Usman Dembele je u… »
Fudbaleri Barselone ubedljivi protiv Reala u prijateljskom El Klasiku u Americi

Fudbaleri Barselone ubedljivi protiv Reala u prijateljskom El Klasiku u Americi

Politika 30.07.2023
ARLINGTON – Fudbaleri Barselone savladali su Real Madrid 3:0 (1:0) u prijateljskom El Klasiku u SAD, prenosi Tanjug. Meč je odigran na stadionu u Arlingtonu pred rekordnih 82.026 navijača, a golove za Katalonce postigli su Usman Dembele u 15, Fermin… »
"El klasiko" dao jasne signale, Ćavi naručio Laporti dva pojačanja, a precrtao trio!

"El klasiko" dao jasne signale, Ćavi naručio Laporti dva pojačanja, a precrtao trio!

Sportske.net 30.07.2023
Barselona je pobedila Real Madrid rezultatom 3:0 u teksaškom obračunu u Dalasu, ali je Ćavi Ernandes i nakon te utakmice potvrdio da očekuje pojačanja u avgustu. Ćavi i dalje smatra da su desni bek i ofanzivni vezni neophodni, ali je i svestan da je… »
Anćeloti posle poraza od Barse: "Nikad mi se nije desilo da mi ekipa pogodi pet puta okvir gola"

Anćeloti posle poraza od Barse: "Nikad mi se nije desilo da mi ekipa pogodi pet puta okvir gola"

Sportske.net 30.07.2023
Trener Real Madrida, Karlo Anćeloti kazao je nakon poraza od Barselone ( 0:3), da nije zabrinut zbog rezultata, ali i da je prvi put doživeo jedan fudbalski fenomen. Naime na utakmici koja se igrala u Dalasu, fudbaleri Real Madrida su čak pet puta… »
Loša vest za Barselonu: povredio se Gundogan

Loša vest za Barselonu: povredio se Gundogan

Sport klub 30.07.2023
U moru dobrih vesti posle ubedljive pobede nad Real Madridom i jedna loša za Katalonce... Barselona je u prijateljskom meču na predsezonskom turniru Soccer Champions Tour u američkom gradu Arlingtonu u Teksasu pobedila Real Madrid sa 3:0, ali je sve u… »
Barsa razbila Real (video)

Barsa razbila Real (video)

Sportski žurnal 30.07.2023
Fudbaleri Barselone ubedljivi protiv Reala u prijateljskom El Klasiku u SAD. Fudbaleri Barselone savladali su Real Madrid 3:0 (1:0) u prijateljskom El Klasiku u SAD. Meč je odigran na stadionu u Arlingtonu pred rekordnih 82.026 navijača, a golove za… »
Ćavi posle 3:0: Protiv Reala nijedan meč nije prijateljski

Ćavi posle 3:0: Protiv Reala nijedan meč nije prijateljski

Sport klub 30.07.2023
Trener Barselone Ćavi kaže da ga ubedljiva pobeda nad Real Madridom u prijateljskom meču u Teksasu neće zavarati. Katalonci su u fantastičnom ambijentu pred 82.000 gledalaca u Arlintonu slavili sa 3:0. Bila je to prijateljska utakmica na… »
Anćeloti posle 0:3: Ovo mi se nikad nije dogodilo…

Anćeloti posle 0:3: Ovo mi se nikad nije dogodilo…

Sport klub 30.07.2023
Trener Real Madrida Karlo Anćeloti nije bio zabrinut posle ubedljivog poraza od Barselone u Arlingtonu, u Teksasu. Katalonci su u prijateljskom meču na tlu SAD slavili protiv najvećeg rivala sa 3:0, ali samo onog ko nije gledao utakmicu može da… »
Spektakl u Teksasu: Barselona ubedljiva protiv Real Madrida

Spektakl u Teksasu: Barselona ubedljiva protiv Real Madrida

Večernje novosti 30.07.2023
BARSELONA je pobedila Real Madrid u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u Teksasu sa 3:0. FOTO: Tanjug/AP Iako ovo nije susret za bodove, duel dva najveća španska kluba uvek privlači veliku pažnju. Tako se na stadionu "AT&T" našlo 82.026… »

Vesti dana »