Povezane vesti

Nikitin: Na koji način naše „ne“ ratu u Ukrajini ugrožava bezbednost Srbije?

Nikitin: Na koji način naše „ne“ ratu u Ukrajini ugrožava bezbednost Srbije?

Nova 30.07.2023
Mi kažemo ne ratu u Ukrajini i tražimo slobodu za Rusiju, a zanima nas na koji način to ugrožava bezbednost Srbije, upitao je danas na protestu predsednik Ruskog demokratskog društva Peter Nikitin i ukazao na Ustav, koji strancima garantuje boravak u… »
Protest Ruskog demokratskog društva: Antiratni Rusi nisu pretnja Srbiji

Protest Ruskog demokratskog društva: Antiratni Rusi nisu pretnja Srbiji

Vreme 30.07.2023
Aktivizam „Mi kažemo ne ratu u Ukrajini i tražimo slobodu za Rusiju, a zanima nas na koji način to ugrožava bezbednost Srbije“, upitao je danas na protestu predsednik Ruskog demokratskog društva Pjotr Nikitin. Udruženje Rusko demokratsko… »
Nikitin: Na koji način naše „ne“ ratu u Ukrajini ugrožava bezbednost Srbije?

Nikitin: Na koji način naše „ne“ ratu u Ukrajini ugrožava bezbednost Srbije?

N1 Info 30.07.2023
Mi kažemo ne ratu u Ukrajini i tražimo slobodu za Rusiju, a zanima nas na koji način to ugrožava bezbednost Srbije, upitao je danas na protestu predsednik Ruskog demokratskog društva Peter Nikitin i ukazao na Ustav, koji strancima garantuje boravak u… »
Nikitin: Ustav strancima garantuje boravak u Srbiji bez diskriminacije

Nikitin: Ustav strancima garantuje boravak u Srbiji bez diskriminacije

Insajder 30.07.2023
Mi kažemo ne ratu u Ukrajini i tražimo slobodu za Rusiju, a zanima nas na koji način to ugrožava bezbednost Srbije, upitao je danas na protestu predsednik Ruskog demokratskog društva Peter Nikitin i ukazao na Ustav, koji strancima garantuje boravak u… »
FOTO Sa protesta poslato pitanje Vučiću i Brnabić: Kako Rusi koji su protiv rata ugrožavaju Srbiju?

FOTO Sa protesta poslato pitanje Vučiću i Brnabić: Kako Rusi koji su protiv rata ugrožavaju Srbiju?

Radio 021 30.07.2023
"Mi kažemo ne ratu u Ukrajini i tražimo slobodu za Rusiju, a zanima nas na koji način to ugrožava bezbednost Srbije." To je danas na protestu upitao predsednik Ruskog demokratskog društva Peter Nikitin i ukazao na Ustav, koji strancima garantuje… »

Vesti dana »