Povezane vesti
Lider opozicije u izraelskom Knesetu traži zamrzavanje reforme pravosuđa na 18 meseci
Euronews 30.07.2023
Vođa izraelske parlamentarne opozicije Jair Lapid zatražio je od Vlade Izraela da zamrzne sprovođenje reforme pravosuđa na 18 meseci, ukoliko želi da se nastave pregovori o konsenzusu sa opozicijom za promene drugih zakona ili sporazuma. Lapid je rekao u… »
Izrael: Opozicija traži zamrzavanje reforme pravosuđa na 18 meseci
Insajder 30.07.2023
Vođa izraelske parlamentarne opozicije Jair Lapid zatražio je danas od Vlade Izraela da zamrzne sprovođenje reforme pravosuđa na 18 meseci, ukoliko želi da se nastave pregovori o konsenzusu sa opozicijom za promene drugih zakona ili sporazuma. Lapid je… »
Vesti dana »
Medicinski o izboru studentskog parlamenta: Policija pozvana jer su članovi komisije bili ugroženi
Beta pre 17 minutajoš 41 povezana
Glamočić: Naše jabuke na domaćem tržištu najjeftinije, večeras sastanak sa inspekcijskim službama
Blic pre 37 minutajoš 25 povezanih
Starmer stigao u Pariz na razgovore sa Makronom o deblokadi Ormuza. Iran i SAD blizu dogovora o kraju rata, tvrde izvori! Tramp se nada istorijskom danu za Liban
Kurir pre 32 minutajoš 47 povezanih
Pljuskovi sa grmljavinom posle podne očekuju ove delove Srbije, na udaru i ova 2 grada: Evo gde već pljušti
Telegraf pre 21 minutajoš 29 povezanih



