Povezane vesti
Ministri iz albanske DUI ponudili ostavke u vladi Severne Makedonije
Euronews 30.07.2023
Najveća stranka albanske manjine u Severnoj Makedoniji Demokratska unija za integraciju (DUI) ponudila je ostavke svojih ministara iz vlade ukoliko opoziciona VMRO-DPMNE bude glasala za amandmane vezane za uvođenje Bugara u makedonski Ustav. Predsednik… »
Poslanici DUI podneli uslovne ostavke da bi VMRO DPMNE podržao ustavne izmene
N1 Info 30.07.2023
Ministri albanske partije Demokratska unija za integraciju (DUI) podneli su uslovljene ostavke premijeru Severne Makedonije Dimitru Kovačevskom, koje će stupiti na snagu kada opoziciona VMRO DPMNE bude glasala za amandmane radi uvođenja Bugara u Ustav… »
Vesti dana »
MUP o dešavanjima u Novom Sadu: Policija postupa isključivo u skladu sa zakonom
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
"Ahmići su zli, hrane se zlobom": Neriova verenica ušla u Elitu, odmah raskrinkala Situ i iznela šok detalje
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih
(Foto, video) od zaglavljenog štapića u uhu do uboda eksera: Počela sa radom noćna smena u domovima zdravlja u Srbiji: Evo zbog čega su se sve građani večeras javili
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




