Povezane vesti

Dino Merlin pesmu posvetio bivšoj devojci, sponzoruši! (VIDEO)

Dino Merlin pesmu posvetio bivšoj devojci, sponzoruši! (VIDEO)

Svet plus 31.07.2023
Pevač Dino Merlin pesmu "Moj je život Švicarska" posvetio je bivšoj devojci, sponzoruši, koja ga je ostavila zbog bogatog momka i sa njim otišla u Švajcarsku. Merlin ima pregršt hitova, a jedan od njih je "Moj je život Švicarska" koji je nastao… »
Hit pesmu posvetio sponzoruši: Dino pre supruge voleo devojku koja ga je ostavila zbog bogataša - zna i gde je otišla

Hit pesmu posvetio sponzoruši: Dino pre supruge voleo devojku koja ga je ostavila zbog bogataša - zna i gde je otišla

Mondo 31.07.2023
Pevač Dino Merlin održaće tri koncerta u Beogradu krajem godine, a priča o nastanku jedne pesme je hit. Pevač Dino Merlin održaće tri koncerta u Beogradu krajem godine, a priča o nastanku jedne pesme je hit Pevač Dino Merlin će krajem godine, u… »
Ovu pesmu je Dino Merlin posvetio sponzoruši koju je voleo: Slomila mu je srce i otišla sa bogatašem, a onda je nastao…

Ovu pesmu je Dino Merlin posvetio sponzoruši koju je voleo: Slomila mu je srce i otišla sa bogatašem, a onda je nastao…

Blic 31.07.2023
Pevač Dino Merlin ima brojne hitove, a jedna od njegova popularnijih pesama je svakako "Moj je život Švicarska" nastao je kao "posledica" jedne zanimljive situacije i nesrećne ljubavi. Naime, kao mlad momak Dino Merlin se zaljubio u devojku koja je… »
Ovo je žena dina merlina koju krije od javnosti: Njeni roditelji su im branili ljubav, a onda ju je on oteo: "Volela me je i…

Ovo je žena dina merlina koju krije od javnosti: Njeni roditelji su im branili ljubav, a onda ju je on oteo: "Volela me je i…

Blic 30.07.2023
Pevač Dino Merlin retko kada u javnosti pokazuje suprugu Amelu sa kojom ima dvoje dece, a njihova ljubavna priča je veoma interesantna. Kako je pevač jednom i sam rekao, pre braka bili su u vezi pet godina. - Sa svojom ženom Amelom sam od sedamnaeste… »

Vesti dana »