Povezane vesti

"Smirivala sam ćerku Blankicu": Nakon masovne tuče na nastupu u Baru oglasila se Anabela Atijas: "bio je stampedo"

"Smirivala sam ćerku Blankicu": Nakon masovne tuče na nastupu u Baru oglasila se Anabela Atijas: "bio je stampedo"

Blic 31.07.2023
Na nastupu pevačice Anabele Atijas i njenog kolege Save Perovića u Baru u Crnoj Gori izbila je masovna tuča. U lokalu u kom su pevači nastupali dogodio se incident nakon kog su letele čaše i flaše, a Anabela je, kako je ispričao izvor koji se… »
(Video) Čuju se vrisci, ljudi beže: Snimak masovne tuče u Baru na nastupu Anabele Atijas: "Jednog dečka su bacili kroz…

(Video) Čuju se vrisci, ljudi beže: Snimak masovne tuče u Baru na nastupu Anabele Atijas: "Jednog dečka su bacili kroz…

Blic 31.07.2023
Na nastupu pevačice Anabele Atijas i njenog kolege Save Perovića u Baru u Crnoj Gori izbila je masovna tuča. U lokalu u kom su pevači nastupali dogodio se incident nakon kog su letele čaše i flaše, a pevačica je, kako nam priča izvor koji se… »
Haos na nastupu Anabele Atijas! Izbila tuča tokom koncerta, u publici bila i njena ćerka - "Flaše letele na sve strane"

Haos na nastupu Anabele Atijas! Izbila tuča tokom koncerta, u publici bila i njena ćerka - "Flaše letele na sve strane"

Mondo 31.07.2023
Anabela Atijas i Savo Perović doživeli neprijatnost na nastupu. Anabela Atijas i Savo Perović doživeli neprijatnost na nastupu Sinoć je na nastupu Anabele Atijas u Baru u Crnoj Gori izbila žestoka tuča, a pevačica se oglasila nakon incidenta… »
Letele čaše i flaše, pevačica bila van sebe: Izbila masovna tuča na nastupu Anabele Atijas u Crnoj Gori

Letele čaše i flaše, pevačica bila van sebe: Izbila masovna tuča na nastupu Anabele Atijas u Crnoj Gori

Nova 31.07.2023
Sinoć je na nastupu Anabele Atijas u Baru u Crnoj Gori izbila žestoka tuča, a pevačica se oglasila nakon incidenta navodeći da je bila uplašena za sebe i svoju ćerku koju je prvi put povela na nastup. Anabela je, naime, imala nastup u Baru sa Savom… »
Izbila masovna tuča na nastupu Anabele Atijas u Crnoj Gori: Letele čaše i flaše, pevačica uplašena: "Prvi put sam povela…

Izbila masovna tuča na nastupu Anabele Atijas u Crnoj Gori: Letele čaše i flaše, pevačica uplašena: "Prvi put sam povela…

Blic 31.07.2023
Sinoć je na nastupu Anabele Atijas u Baru u Crnoj Gori izbila žestoka tuča, a pevačica se oglasila nakon incidenta. Anabela je, naime, imala nastup u Baru sa Savom Perovićem, a ovo bio prvi put da je na nastupu povela mlađu ćerku Blankicu. Kada je… »

Vesti dana »