Povezane vesti
Moskovski tajms: Od početka invazije 700.000 dece iz Ukrajine je prebačeno u Rusiju
Danas 31.07.2023
Rusija je „primila“ više od 700.000 ukrajinske dece nakon što je prošle godine pokrenula invaziju na Ukrajinu punog obima, navodi se u zavničnom izveštaju Komisije ruskog predsedništva za dečija prava koji je objavljen juče, prenosi ruski portal… »
Više od 700.000 ukrajinske djece odvedeno u Rusiju, navodi Moskva
Slobodna Evropa 31.07.2023
Ruska povjerenica za djecu Maria Lvova-Belova izjavila je da je više od 700.000 ukrajinske djece odvedeno iz Ukrajine u Rusiju od početka ruske invazije na Ukrajinu u februaru prošle godine. Lvova-Belova je u izvještaju objavljenom 30. jula rekla da je… »
Vesti dana »

Ostavljate dete vaspitačici, ono plače, a vama se srce cepa! Stručnjaci kažu - to je dobro: Sve o privikavanju na vrtić i ključnim greškama roditelja
Blic pre 28 minutajoš 1 povezana

"Prvog septembra ćemo doći na posao, dalje okolnosti su nepredvidive": Da li će nova školska godina početi "normalno i svečano" ili uz "ritualni štrajk"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Radojević: Nelegitimna skupština Severne Mitrovice odlučila da preimenuje 87 ulica
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Najveća senzacija do sada na Ju-Es openu: Meksikanka pobedila osvajačicu Australijan opena
Danas pre 7 satijoš 5 povezanih