Povezane vesti
NALED: Vreme je da se u Srbiji uvede depozitni sistem za povrat ambalaže
Euronews 31.07.2023
Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED) ocenila je da je vreme da se u Srbiji uvede depozitni sistem koji može da obezbedi dvostruko veći stepen reciklaže i rešavanje pitanja problematičnog komunalnog otpada. "U domaćinstvima u Srbiji… »
U Srbiji se godišnje napravi 2,87 miliona tona otpada, potrebna bolja reciklaža
N1 Info 31.07.2023
U domaćinstvima u Srbiji godišnje se napravi 2,87 miliona tona otpada, a nakon ostataka hrane, građani najviše izbacuju prazne plastične i staklene flaše, kartonske, papirne i druge vrste ambalaža, koje zajedno čine 30 odsto ukupnog otpada na deponijama… »
Vesti dana »

Ministarka energetike Srbije: SAD šesti put odložile sankcije Naftnoj industriji Srbije
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 35 povezanih

Dekan Filozofskog koji se juče zaključao na Fakultetu: Ostajemo ovde do daljeg, ali nije mi cilj da sad ja blokiram zgradu
Nova pre 40 minutajoš 25 povezanih

Drama u Njujorku: Hamad Međedović nakon skoro pet sati borbe eliminisan sa US Opena! Deca poručuju: „Vi ste tu zbog nas!“
Hot sport pre 13 minutajoš 71 povezana

Milan Gurović pred evrobasket: „Ovo je za nas zicer“ deca poručuju: „Vi ste tu zbog nas!“
Hot sport pre 14 minutajoš 31 povezana