Povezane vesti

Crna Gora: Konsultacije o mandataru nove Vlade

Crna Gora: Konsultacije o mandataru nove Vlade

Glas Amerike 31.07.2023
Podgorica — Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović održao je konsultacije sa liderima političkih stranaka "Pokreta Evropa sad" Milojkom Spajićem, Demokratske partije socijalista Danijelom Živkovićem i Nove srpske demokratije Andrijom Mandićem u… »
Konsultacije o mandataru: Ima li iko 41 ruku u crnogorskom parlamentu?

Konsultacije o mandataru: Ima li iko 41 ruku u crnogorskom parlamentu?

Al Jazeera 31.07.2023
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović počeo je konsultacije s predstavnicima političkih stranaka o mandataru za sastav nove vlade. Prvog dana, razgovarao je čelnicima Pokreta Evropa sad, DPS-a i Nove srpske demokratije. Ima li iko potporu 41… »
Šta koči formiranje vlade u Crnoj Gori: Oko iste fotelje bore se dve vodeće partije

Šta koči formiranje vlade u Crnoj Gori: Oko iste fotelje bore se dve vodeće partije

Nova 31.07.2023
Nakon što je predsednik Crne Gore Jakov Milatović održao konsultacije sa tri koalicione liste koje su učestvovale na vanrednim parlamentarnim izborima u junu, postalo je jasno da zasad niko nema većinu potrebnu za sastavljanje vlade. Ono što, čini… »
Spajić tvrdi da ima većinu, iz DPS-a kažu da to nije slučaj

Spajić tvrdi da ima većinu, iz DPS-a kažu da to nije slučaj

Al Jazeera 31.07.2023
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović započeo je konsultacije s predstavnicima političkih stranaka o mandataru za sastav nove vlade. Razgovarao je s predstavnicima koalicije okupljene oko Pokreta “Evropa sad” – koju predvodi Milojko Spajić, i s… »
Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje vlade

Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje vlade

Novi magazin 31.07.2023
Predsednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić izjavio je danas na Cetinju, posle konsultacija sa predsednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem o mandataru, da ne zna kako je lider Pokreta Evropa sad ubedio šefa države da ima većinu od 41 poslanika… »
Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje Vlade

Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje Vlade

Insajder 31.07.2023
Predsednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić izjavio je danas na Cetinju, posle konsultacija sa predsednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem o mandataru, da ne zna kako je lider Pokreta Evropa sad ubedio šefa države da ima većinu od 41 poslanika… »
Milatović počeo konsultacije s predstavnicima stranaka

Milatović počeo konsultacije s predstavnicima stranaka

Al Jazeera 31.07.2023
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović započeo je konsultacije s predstavnicima političkih stranaka o mandataru za sastav nove vlade. Prvo je razgovarao s predstavnicima koalicije okupljene oko Pokreta “Evropa sad”, koju predvodi Milojko Spajić… »
Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje vlade

Mandić: Ne znam kako je Spajić uverio Milatovića da ima većinu za formiranje vlade

Beta 31.07.2023
Predsednik Nove srpske demokratije Andrija Mandić izjavio je danas na Cetinju, posle konsultacija sa predsednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem o mandataru, da ne zna kako je lider Pokreta Evropa sad ubedio šefa države da ima većinu od 41 poslanika… »

Vesti dana »