Povezane vesti

Pretukao 14 ljudi, a Jusuf zbog njega igra košarku: Evo ko je Hariz Nurkić, policajac iz Tuzle!

Pretukao 14 ljudi, a Jusuf zbog njega igra košarku: Evo ko je Hariz Nurkić, policajac iz Tuzle!

Mondo 31.07.2023
Jusuf Nurkić danas nema nikakav kontakt sa njim, a svojevremeno je zbog neobične situacije u kojoj se Hariz našao počeo da trenira košarku. Jusuf Nurkić danas nema nikakav kontakt sa njim, a svojevremeno je zbog neobične situacije u kojoj se Hariz… »
Jusuf Nurkić pobesneo nakon očeve izjave: "On je izrod i ljudski ološ, zlostavljao je majku i mene!"

Jusuf Nurkić pobesneo nakon očeve izjave: "On je izrod i ljudski ološ, zlostavljao je majku i mene!"

Mondo 31.07.2023
Najbolji košarkaš iz Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić objasnio kako se dogodilo da na venčanje ne pozove oca. Najbolji košarkaš iz Bosne i Hercegovine Jusuf Nurkić objasnio kako se dogodilo da na venčanje ne pozove oca. Jedan od najboljih… »
Nurkić nije zvao oca na svadbu: Ovo je velika sramota za mene, ne pita me imam li para za lekove

Nurkić nije zvao oca na svadbu: Ovo je velika sramota za mene, ne pita me imam li para za lekove

Dnevnik 31.07.2023
Jedan od najboljih evropskih košarkaša u NBA, Jusuf Nurkić, za vikend se venčao i proslavio svadbu sa svojom izabranicom Eminom Durić. Bosanskohercegovački reprezentativac je priredio glamurozno i elitno slavlje u Splitu, na tvrđavi Lovrijenac… »
Jusuf Nurkić nije zvao oca na svadbu! Potresna ispovest: Ne mogu više, ovo je velika sramota za mene!

Jusuf Nurkić nije zvao oca na svadbu! Potresna ispovest: Ne mogu više, ovo je velika sramota za mene!

Mondo 31.07.2023
Otac Jusufa Nurkića se oglasio i govorio o odnosu sa sinom. Otac Jusufa Nurkića se oglasio i govorio o odnosu sa sinom Poznati NBA košarkaš iz BiH Jusuf Nurkić venčao se prošlog vikenda u Dubrovniku sa izabranicom Eminom Durić, a njegov otac tvrdi… »

Vesti dana »