Povezane vesti

Kraljevčanka javno tražila pomoć jer strahuje od bivšeg muža: Osumnjičeni za nasilje uhapšen i zabranjen mu prilazak

Kraljevčanka javno tražila pomoć jer strahuje od bivšeg muža: Osumnjičeni za nasilje uhapšen i zabranjen mu prilazak

Euronews 01.08.2023
Slučaj D.S. iz Kraljeva koja je na društvenim mrežama tvrdila da je žrtva porodičnog nasilja objavljujući detalje o onome što je navodno pretrpela, ali i apelovala na zaštitu njenog deteta, uznemirio je javnost u Srbiji. Reagujući na ovo… »
Uhapšen nasilnik iz Kraljeva: Bivšem mužu Dušice koji joj je pretio smrću stavljene lisice na ruke

Uhapšen nasilnik iz Kraljeva: Bivšem mužu Dušice koji joj je pretio smrću stavljene lisice na ruke

Blic 01.08.2023
Kraljevačka policija je danas po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je Kraljevčanina M.B. (46) zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici. Kako su saopštili iz policije, M.B. se sumnjiči da je 30. jula… »
Određena zabrana prilaska mužu nasilniku! Hitna mera Tužilašta nakon vapaja Dušice - pretio joj i smrću preko deteta!

Određena zabrana prilaska mužu nasilniku! Hitna mera Tužilašta nakon vapaja Dušice - pretio joj i smrću preko deteta!

Mondo 01.08.2023
Dušica iz Kraljeva je na društvenim mrežama alarmirala javnost zbog straha od svog bivšeg supruga koji ju je pretukao u oktobru 2022. godine. Dušica iz Kraljeva je na društvenim mrežama alarmirala javnost zbog straha od svog bivšeg supruga koji ju… »
Određena zabrana prilaska nasilniku: Hitna mera Tužilašta nakon vapaja Dušice, žrtve stravičnog nasilja: Bivši suprug je…

Određena zabrana prilaska nasilniku: Hitna mera Tužilašta nakon vapaja Dušice, žrtve stravičnog nasilja: Bivši suprug je…

Blic 01.08.2023
Dušica Sremčević iz Kraljeva prijavila je bivšeg supruga policiji zbog pretnji smrću koje je dobila, a koje joj je preneo desetogodišnji sin. Nakon prijave, Marjanu B. određena je zabrana prilaska i komuniciranja do 48 sati u odnosu na decu i nju… »
"Sine, ostaćeš bez oba roditelja" Stravično porodično nasilje u Kraljevu, ispovest Dušice: "Mislio je da me ubio" (foto)

"Sine, ostaćeš bez oba roditelja" Stravično porodično nasilje u Kraljevu, ispovest Dušice: "Mislio je da me ubio" (foto)

Mondo 01.08.2023
D.S. iz Kraljeva je na društvenim mrežama alarmirala javnost zbog straha od svog bivšeg supruga koji ju je pretukao u oktobru 2022. godine. Od tada joj on preti smrću preko maloletnog deteta. D.S. iz Kraljeva je na društvenim mrežama alarmirala… »
"Plašim se, ubiće me: Kad-tad" Jezivo nasilje u Kraljevu: Dušicu je bivši muž brutalno prebio nakon razvoda, a sad su…

"Plašim se, ubiće me: Kad-tad" Jezivo nasilje u Kraljevu: Dušicu je bivši muž brutalno prebio nakon razvoda, a sad su…

Blic 31.07.2023
Dušica Sremčević iz Kraljeva žena je koja je pretrpela brutalno nasilje od svog bivšeg supruga, ali i nakon fizičke torture kroz koju je prošla, njenim mukama nije kraj. Kako je Dušica rekla za "Blic" do prebijanja je došlo u oktobru prošle… »

Vesti dana »