Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta" - BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta" - BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Južne vesti 01.08.2023
Moose Campbell/BBC Komandant snajperista Duh Ukrajinske snage pokušavaju da povrate grad Bahmut na istoku zemlje. Ekipa BBC-ja dobila je ekskluzivni pristup timu elitnih snajperista, koje nazivaju „Duhovi Bahmuta", a koji vrebaju neprijatelja noću… »
Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta“ – BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta“ – BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Danas 01.08.2023
Ukrajinske snage pokušavaju da povrate grad Bahmut na istoku zemlje. Ekipa BBC-ja dobila je ekskluzivni pristup timu elitnih snajperista, koje nazivaju „Duhovi Bahmuta“, a koji vrebaju neprijatelja noću. Duh, komandant snajperskog tima, vodi nas do… »
Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta" - BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Rusija i Ukrajina: „Zovu nas Duhovi Bahmuta" - BBC na frontu sa ukrajinskim snajperistima

Radio 021 01.08.2023
Ekipa BBC-ja dobila je ekskluzivni pristup timu ukrajinskih snajperista na liniji fronta u Bahmutu, u istočnoj Ukrajini. Moose Campbell/BBC Komandant snajperista Duh Ukrajinske snage pokušavaju da povrate grad Bahmut na istoku zemlje. Ekipa BBC-ja… »

Vesti dana »