Povezane vesti

"Kad je rođa umro sve je otišlo u ku*AC" Sergej Trifunović javno pred kamerama otkrio od čega je preminuo slavni pevač!

"Kad je rođa umro sve je otišlo u ku*AC" Sergej Trifunović javno pred kamerama otkrio od čega je preminuo slavni pevač!

Mondo 01.08.2023
Glumac Sergej Trifunović progovorio o smrti poznatog srpskog pevača. Glumac Sergej Trifunović progovorio o smrti poznatog srpskog pevača. Smrt pevača Rođe Raičevića za mnoge je i dalje misterija. Raičević je pronađen mrtav u iznajmljenom stanu… »
„Ja sam prijatelj psihoaktivnih supstanci“: Sergej Trifunović progovorio o porocima, a pomenuo je i Rođu Raičevića i…

„Ja sam prijatelj psihoaktivnih supstanci“: Sergej Trifunović progovorio o porocima, a pomenuo je i Rođu Raičevića i…

Nova 01.08.2023
Glumac Sergej Trifunović priznao je da je "prijatelj" psihoaktivnih supstanci tokom podkasta "Još podkast jedan" u kojem je bio gost. Sergej Trifunović je naime, u podkastu, najpre govorio o društvenim temama, a u jednom trenutku je priznao da… »
"Ja sam prijatelj psihoaktivnih supstanci": Sergej Trifunović priznao i dotakao se Rođe Raičevića: "Kad je umro zbog…

"Ja sam prijatelj psihoaktivnih supstanci": Sergej Trifunović priznao i dotakao se Rođe Raičevića: "Kad je umro zbog…

Blic 01.08.2023
Glumac Sergej Trifunović priznao je da je pristalica psihoaktivnih supstanci tokom jednog podkasta u kom je bio gost. Sergej Trifunović je naime, u podkastu, najpre govorio o društvenim temama, a u jednom trenutku je priznao da podržava korišćenje… »

Vesti dana »